Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

PF 2019

Dámský kožený batoh nejen na notebook Daag Funcy 29 modrý

Dámský kožený batoh nejen na notebook Daag Funcy 29 modrý
Dámský kožený batoh nejen na notebook Daag Funcy 29 modrý Dámský kožený batoh nejen na notebook Daag Funcy 29 modrý Dámský kožený batoh nejen na notebook Daag Funcy 29 modrý Dámský kožený batoh nejen na notebook Daag Funcy 29 modrý
2 539 Kčs DPH
Barva: Modrá
Velikost: Výška 31cm šířka 25cm dno 14cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Doručení: Do 14 dnů

Popis

Kožený batoh renomovaného polského výrobce značky Daag je vyroben z vysoce kvalitní přírodní, hovězí kůže. Je jednokomorový, má polstrovanou přihrádku na notebook o rozměrech 20x21 cm. Uzavírá se zipem. Uvnitř jedna kapsička na zip, jedna volná a místo na propisky. Pojme formát A4. Batoh má nastavitelné popruhy maximální délky 85 cm. Rukojeť pro přenášení, nebo zavěšení batohu.
Tento výrobek je kolekce Old look- Kolekce kůže jako by starého vzhledu. Tzn. Že záruka na výrobek se nevztahuje na blednutí, či vytírání barvy kůže. Dále mohou být u nového výrobku od novoty škrábance, barevné rozdíly, záhyby - toto také není považováno jako důvod k reklamaci, protože se jedná o požadovaný element designu. Pozor!! Výrobky (zvláště u tmavých barev), mohou lehce barvit oblečení, zejména v místech náchylné k pocení.
 

Hodnocení

Co si myslíte o Dámský kožený batoh nejen na notebook Daag Funcy 29 modrý ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód