Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

O nás

Náš internetový obchod se zabývá prodejem nejen dámských a pánských batohů, tašek na notebook, aktovek, dětských aktovek ale i lékařských kufříků a dodatečně šperkovnicemi nejen na bižuterii. Naleznete zde batohy značkové i neznačkové, vyrobené převážně u zahraničních výrobců např. Daag, WuKaDor, VOOC, Galskór, McKlein, Cholewiński, Davidts, YeepSport, Coocazoo, Dielle, Hama, Vera Pelle, David Jones a další..

Zboží je vyrobeno z kvalitních materiálů, propracovaně šité, za přijatelné ceny. Odráží poslední módní trendy jak v oblasti materiálů a barev, tak i módních tvarů.

Z naší nabídky si můžete vybrat zboží z pravé kůže, imitace kůže i textilie.

Značky:

Daag - polský výrobce kožených výrobků s dlouholetými zkušenostmi na trhu. Specializuje se na výrobu vysoce kvalitních výrobků z kůže. Převážně batohů, aktovek a tašek. Většina jejich sortimentů se vyváží do západní Evropy, již déle než 20 let.

WuKaDor -  polská rodinná firma, která vyrábí již od roku 1991. Díky rodinnému charakteru mají plnou kontrolu nad kvalitou svých výrobků. Vyrábějí z velmi kvalitní přírodní kůže v Polsku a některé výrobky si nechávají šít, také v rodinných firmách v Itálii.

VOOC - je módní značka pro náročné jednotlivce. Její kolekce kombinují různé styly a nejnovější trendy v oblasti módy. Značka zaručuje nejvyšší kvalitu a pozornost nejjemnějším detailům. Výrábějí nejen batohy a tašky, ale také lékařské kufříky.

MCKlein - americká společnost zabývající se prodejem vysoce kvalitních výrobků pro muže i ženy. Elegantní kožené aktovky, kožené batohy, tašky přes rameno jsou vyrobené z vysoce kvalitní kůže a vynikají nejen estetičností, ale i vysokou funkčností.

Davidt's - Tato belgická značka je na trhu již 50 let. Vyrábí kvalitní kožené i nekožené výrobky vysoké kvality, s důrazem na detail.

YeepSport - polský výrobce, který je na thu již od roku 1977. Před 15 lety se rozhodl vyrábět pod značkou YeepSport. Je to jeden z největších polských výrobců batohů.

Přejeme příjemný nákup.