Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Vážení zákazníci, garance doručení zboží do 21.12. (kromě zboží v akci) je u objednávek do 10.12.

Přejeme Vám krásné vánoční svátky a šťastný nový rok...

Kožená taška na kolečkách McKlein Tribeca

Kožená taška na kolečkách McKlein Tribeca
Kožená taška na kolečkách McKlein Tribeca Kožená taška na kolečkách McKlein Tribeca Kožená taška na kolečkách McKlein Tribeca Kožená taška na kolečkách McKlein Tribeca Kožená taška na kolečkách McKlein Tribeca Kožená taška na kolečkách McKlein Tribeca Kožená taška na kolečkách McKlein Tribeca Kožená taška na kolečkách McKlein Tribeca
4 714 Kčs DPH
Barva: Černá
Velikost: 43 x 16 x 34 cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Doručení: Do 14 dnů

Popis

Pokud často cestujete, určitě oceníte pánskou tašku Tribecu, se zabudovaným vozíkem. Je velmi prostorná a celá vyrobena z přírodní kůže, která zaručuje její dlouhou životnost a trvanlivost na cestách. Její kouzlo spočívá i v tom, že ji můžete nosit na rameni, anebo ji táhnout na kolečkách jako kufr. Tento vestavěný vozík je součástí patentované technologie výrobce McKlein. Uzavírá se zipem. Je dvoukomorová. V jedné z komor je několik předělů, tím pádem spoustu místa na dokumenty, knihy, složky atd.. Druhá komora (38x5x24cm), je vyztužená ABS hrubou pěnou, která poskytuje ochranu proti vlhkosti, můžete zde umístit notebook, místo na katalogy, prospekty. Na přední části jsou čtyři zipové kapsy. V jedné je umístěn tzv. organizátor. Druhá slouží pro umístění nápoje a další dvě na drobnosti. Tašku lze zavěsit i na jiné držadlo cestovního kufru. Má dodatkový popruh délky 33-48 cm, délka uch 12 cm. Splňuje rozměry příručního zavazadla do letadla všech leteckých společností.

Hodnocení

Co si myslíte o Kožená taška na kolečkách McKlein Tribeca ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód