Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Kožená taška na notebook 17 McKlein Lasalle s odepínacím vozíkem

Kožená taška na notebook 17 McKlein Lasalle s odepínacím vozíkem
Kožená taška na notebook 17 McKlein Lasalle s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 McKlein Lasalle s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 McKlein Lasalle s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 McKlein Lasalle s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 McKlein Lasalle s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 McKlein Lasalle s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 McKlein Lasalle s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 McKlein Lasalle s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 McKlein Lasalle s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 McKlein Lasalle s odepínacím vozíkem
10 034 Kčs DPH
Barva: Černá
Velikost: 46 x 25 x 34 cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Doručení: Do 14 dnů

Popis

Praktická, kožená taška McKlein Lasalle, je ideální pro všechny, kteří často cestují za obchodem či prací. Taška se vyznačuje elegantním designem exteriéru a vysokou funkčností. Obsahuje tzv. vozík na kolečkách, díky kterému ji můžete za sebou táhnout jako cestovní zavazadlo, a který lze dle potřeby odepnout. Uzavírá se zipem. Je dvoukomorová. V jedné z komor je jeden předěl, tím pádem spoustu místa na dokumenty, knihy, složky, díky speciláním úchytům, zde můžete umísti i menší notebook. Druhá komora obsahuje větší kapsu, kapsu na gumu, obal na notebook 17" palců o rozměrech (45x5x30cm), který lze dle potřeby vyjmout a použít samostatně a na kterém jsou další kapsičky, na pro Vás potřebné věci. Na přední části je jedna větší zipová kapsa s tzv. organizérem a druhá, menší na drobnosti. V zadní části další zipová komora, v které je umístěn vozík a další kapsičky. Má dodatkový popruh Comfort Flex délky 35-55 cm, celkové rozměry tašky s vozíkem 50x25x40cm.

Hodnocení

Co si myslíte o Kožená taška na notebook 17 McKlein Lasalle s odepínacím vozíkem ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód