Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

PF 2019

Kožená taška na notebook 17 McKlein Ohare s odepínacím vozíkem hnědá

Kožená taška na notebook 17 McKlein Ohare s odepínacím vozíkem hnědá
Kožená taška na notebook 17 McKlein Ohare s odepínacím vozíkem hnědá Kožená taška na notebook 17 McKlein Ohare s odepínacím vozíkem hnědá Kožená taška na notebook 17 McKlein Ohare s odepínacím vozíkem hnědá Kožená taška na notebook 17 McKlein Ohare s odepínacím vozíkem hnědá Kožená taška na notebook 17 McKlein Ohare s odepínacím vozíkem hnědá Kožená taška na notebook 17 McKlein Ohare s odepínacím vozíkem hnědá Kožená taška na notebook 17 McKlein Ohare s odepínacím vozíkem hnědá Kožená taška na notebook 17 McKlein Ohare s odepínacím vozíkem hnědá Kožená taška na notebook 17 McKlein Ohare s odepínacím vozíkem hnědá Kožená taška na notebook 17 McKlein Ohare s odepínacím vozíkem hnědá Kožená taška na notebook 17 McKlein Ohare s odepínacím vozíkem hnědá Kožená taška na notebook 17 McKlein Ohare s odepínacím vozíkem hnědá
8 548 Kčs DPH
Velikost: 43 x 13-18 x 33 cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Doručení: Do 14 dnů

Popis

Kožená taška McKlein Ohare, je ideální pro všechny, kteří často cestují za obchodem či prací. Taška se vyznačuje módním designem exteriéru a vysokou funkčností. Její praktičnost spočívá v tom, že ji můžete samostatně nosit na rameni, nebo připevnit na vozík a táhnout ji jako kufr. Uzavírá se zipem. Je dvoukomorová. V jedné z komor předěl a spoustu místa na dokumenty, knihy, složky, či jiné pro Vás potřebné věci. Druhá komora s místem a obalem na notebook 17" palců o rozměrech (42x5x31cm), na zip, s uchy, který lze dle potřeby vyjmout a použít samostatně. Na přední části je jedna větší zipová kapsa s tzv. organizérem, několika předěly a kapsou na zip. Dále menší kapsičky na zip. Můžete ji zavěsit na jiné držadlo cestovního kufru. Zvlášť obal, který ji chrání před špatným počasím. Má dodatkový popruh Comfort Flex délky 35-50 cm, délka kožených uch 10 cm, délka teleskopické ručky 101 cm. Celkové rozměry tašky s vozíkem 45x37x24 cm.

Hodnocení

Co si myslíte o Kožená taška na notebook 17 McKlein Ohare s odepínacím vozíkem hnědá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód