Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Kožená taška přes rameno VOOC URBAN A189 F modro červená

Kožená taška přes rameno VOOC URBAN A189 F modro červená
Kožená taška přes rameno VOOC URBAN A189 F modro červená Kožená taška přes rameno VOOC URBAN A189 F modro červená Kožená taška přes rameno VOOC URBAN A189 F modro červená Kožená taška přes rameno VOOC URBAN A189 F modro červená Kožená taška přes rameno VOOC URBAN A189 F modro červená Kožená taška přes rameno VOOC URBAN A189 F modro červená Kožená taška přes rameno VOOC URBAN A189 F modro červená Kožená taška přes rameno VOOC URBAN A189 F modro červená Kožená taška přes rameno VOOC URBAN A189 F modro červená Kožená taška přes rameno VOOC URBAN A189 F modro červená
1 576 Kčs DPH
Barva: Modro červená
Velikost: Výška 31cm Šířka 24,5cm Dno 8cm
Material: 100% kůže Old Look
Záruka: 24 měsíců
Doručení: Do 14 dnů

Popis

Kožená taška na rameno značky VOOC URBAN je vyrobena ze speciální kůže OLD LOOK - efekt staré kůže. Má originální, dvoubarevný, kontrastní design. V kombinaci s funkčností a použítím přírodní kůže, je vynikající volbou jako doplněk pro každý den. Uzavírá se klopou s řemínkovým zapínáním na klip, pod kterou je jedna volná kapsa. V hlavní komoře podšívka, s místem na propisky a telefon. Na přední straně malá kapsička o rozměru 11 x 14,5 cm na magnetek. Na zadní straně další kapsa na zip. Nastavitelný, ramenní popruh délky 142 cm, šířka 4 cm. Váha 0,6 kg.

Hodnocení

Co si myslíte o Kožená taška přes rameno VOOC URBAN A189 F modro červená ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód