Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

PF 2019

Kožený batoh Daag ALIVE Unisex 31 koňak 1

Kožený batoh Daag ALIVE Unisex 31 koňak 1
Kožený batoh Daag ALIVE Unisex 31 koňak 1 Kožený batoh Daag ALIVE Unisex 31 koňak 1 Kožený batoh Daag ALIVE Unisex 31 koňak 1 Kožený batoh Daag ALIVE Unisex 31 koňak 1 Kožený batoh Daag ALIVE Unisex 31 koňak 1
3 195 Kčs DPH
Barva: Koňak
Velikost: Výška 29cm šířka 18cm dno 14cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Doručení: Do 14 dnů

Popis

Batoh renomovaného polského výrobce značky Daag je vyroben z vysoce kvalitní přírodní kůže. Hlavní komora se v horní části stahuje pevnou šňůrkou a uzavírá menší klopou na cvoček. Uvnitř podšívka s uzavřenou kapsou na telefon nebo peněženku, jedna volna kapsička a prostor na propisky. Na zadní části další menší zipová kapsička. Nepojme formát A4. Batoh má nastavitelné popruhy maximální délky 86 cm. Rukojeť pro přenášení, nebo zavěšení batohu.
Tento výrobek je kolekce Old look- Kolekce kůže jako by starého vzhledu. Tzn. Že záruka na výrobek se nevztahuje na blednutí, či vytírání barvy kůže. Dále mohou být u nového výrobku od novoty škrábance, barevné rozdíly, záhyby - toto také není považováno jako důvod k reklamaci, protože se jedná o požadovaný element designu. Pozor!! Výrobky (zvláště u tmavých barev), mohou lehce zabarvit oblečení, zejména v místech náchylné k pocení.

Hodnocení

Co si myslíte o Kožený batoh Daag ALIVE Unisex 31 koňak 1 ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód