Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

PF 2019

Kožený batoh Daag JazzyWanted UNISEX hnědý 1

Kožený batoh Daag JazzyWanted UNISEX hnědý 1
Kožený batoh Daag JazzyWanted UNISEX hnědý 1 Kožený batoh Daag JazzyWanted UNISEX hnědý 1 Kožený batoh Daag JazzyWanted UNISEX hnědý 1 Kožený batoh Daag JazzyWanted UNISEX hnědý 1 Kožený batoh Daag JazzyWanted UNISEX hnědý 1 Kožený batoh Daag JazzyWanted UNISEX hnědý 1
3 562 Kčs DPH
Barva: Hnědá
Velikost: Výška 36cm šířka 32cm dno 9,5cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Doručení: Vyprodáno

Popis

Batoh renomovaného polského výrobce značky Daag je vyroben z vysoce kvalitní přírodní kůže. Hlavní komora se uzavírá pouze menší klopou s řemínkovým uzávěrem typu tik ťak. Je jednokomorový. Uvnitř místo na menší notebook, kapsa na zip, dvě volné kapsičky a prostor na propisky. Pojme formát A4. Batoh má nastavitelné popruhy.
Tento výrobek je kolekce Jazzy Wanted Kolekce kůže jako by starého vzhledu. Tzn. Že záruka na výrobek se nevztahuje na blednutí, či vytírání barvy kůže. Dále mohou být u nového výrobku od novoty škrábance, barevné rozdíly, záhyby - toto také není považováno jako důvod k reklamaci, protože se jedná o požadovaný element designu. Pozor!! Výrobky (zvláště u tmavých barev), mohou lehce barvit oblečení, zejména v místech náchylné k pocení.
 

Hodnocení

Co si myslíte o Kožený batoh Daag JazzyWanted UNISEX hnědý 1 ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód