Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

PF 2019

Kožený batoh nejen na notebook Daag ALIVE 16 UNISEX tmavý koňak 1

Kožený batoh nejen na notebook Daag ALIVE 16 UNISEX tmavý koňak 1
Kožený batoh nejen na notebook Daag ALIVE 16 UNISEX tmavý koňak 1 Kožený batoh nejen na notebook Daag ALIVE 16 UNISEX tmavý koňak 1 Kožený batoh nejen na notebook Daag ALIVE 16 UNISEX tmavý koňak 1 Kožený batoh nejen na notebook Daag ALIVE 16 UNISEX tmavý koňak 1 Kožený batoh nejen na notebook Daag ALIVE 16 UNISEX tmavý koňak 1 Kožený batoh nejen na notebook Daag ALIVE 16 UNISEX tmavý koňak 1
5 270 Kčs DPH
Barva: Tmavý koňak
Velikost: Výška 31cm šířka 34cm dno 12cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Doručení: Do 14 dnů

Popis

Kožený batoh renomovaného polského výrobce značky Daag je vyroben z vysoce kvalitní přírodní kůže. Je jednokomorový, má polstrovanou přihrádku na menší notebook. Uvnitř jedna kapsička na zip a jedna volná a místo na propisky. Pojme formát A4. Na zadní straně rukojeť pro přenášení, nebo zavěšení batohu. Dodává se přídavným ramínkem délky 130cm.
Tento výrobek je kolekce Old look- Kolekce kůže jako by starého vzhledu. Tzn. Že záruka na výrobek se nevztahuje na blednutí, či vytírání barvy kůže. Dále mohou být u nového výrobku od novoty škrábance, barevné rozdíly, záhyby - toto také není považováno jako důvod k reklamaci, protože se jedná o požadovaný element designu. Pozor!! Výrobky (zvláště u tmavých barev), mohou lehce barvit oblečení, zejména v místech náchylné k pocení.
 

Hodnocení

Co si myslíte o Kožený batoh nejen na notebook Daag ALIVE 16 UNISEX tmavý koňak 1 ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód