Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

PF 2019

Kožený batoh nejen na notebook Daag ALIVE 16 UNISEX tmavý koňak

Kožený batoh nejen na notebook Daag ALIVE 16 UNISEX tmavý koňak
Kožený batoh nejen na notebook Daag ALIVE 16 UNISEX tmavý koňak Kožený batoh nejen na notebook Daag ALIVE 16 UNISEX tmavý koňak Kožený batoh nejen na notebook Daag ALIVE 16 UNISEX tmavý koňak Kožený batoh nejen na notebook Daag ALIVE 16 UNISEX tmavý koňak Kožený batoh nejen na notebook Daag ALIVE 16 UNISEX tmavý koňak Kožený batoh nejen na notebook Daag ALIVE 16 UNISEX tmavý koňak
5 270 Kčs DPH
Barva: Koňak
Velikost: Výška 31cm šířka 34cm dno 12cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Doručení: Do 14 dnů

Popis

Kožený batoh renomovaného polského výrobce značky Daag je vyroben z vysoce kvalitní přírodní kůže. Je jednokomorový, má polstrovanou přihrádku na menší notebook. Uvnitř jedna kapsička na zip a jedna volná a místo na propisky. Pojme formát A4. Na zadní straně rukojeť pro přenášení, nebo zavěšení batohu. Dodává se přídavným ramínkem délky 130cm.
Tento výrobek je kolekce Old look- Kolekce kůže jako by starého vzhledu. Tzn. Že záruka na výrobek se nevztahuje na blednutí, či vytírání barvy kůže. Dále mohou být u nového výrobku od novoty škrábance, barevné rozdíly, záhyby - toto také není považováno jako důvod k reklamaci, protože se jedná o požadovaný element designu. Pozor!! Výrobky (zvláště u tmavých barev), mohou lehce barvit oblečení, zejména v místech náchylné k pocení.
 

Hodnocení

Co si myslíte o Kožený batoh nejen na notebook Daag ALIVE 16 UNISEX tmavý koňak ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód