Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW12

Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW12
Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW12 Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW12 Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW12 Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW12 Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW12 Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW12 Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW12 Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW12 Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW12 Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW12 Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW12 Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW12 Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW12
3 147 Kčs DPH
Barva: Hnědá
Velikost: Výška 32cm Šířka 42cm Dno 12cm
Material: 100% kůže Old Look
Záruka: 24 měsíců
Doručení: Do 14 dnů

Popis

Prostorná, praktická taška značky VOOC je vyrobena ze speciální kůže OLD LOOK - efekt staré kůže. Její jednoduchý tvar v kombinaci s funkčností a použítím přírodní kůže, je vynikající volbou jako doplněk pro každý den, do práce nebo do školy. Uzavírá se klopou na na dva klipy. Hlavní komora o rozměrech 42 x 27 x10 cm pojme notebook, knihy či dokumenty formátu A4. Má tři speciální místa na viziky, propisky a další zipovou kapsičku o rozměru 17 x 12 cm. I na zadní straně je kapsa na zip (33x16cm). Rukojeť a nastavitelný, ramenní popruh délky 180 cm. Dno tašky je zpevněno. Váha 1 kg. Vhodná pro ženy i muže.

Pokud by jste chtěli tašku objednat v černé barvě, uveďte to na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW12 ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód