Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW8

Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW8
Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW8 Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW8 Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW8 Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW8 Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW8 Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW8 Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW8 Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW8 Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW8 Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW8 Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW8 Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW8 Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW8 Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW8
2 942 Kčs DPH
Barva: Hnědá
Velikost: Výška 34cm Šířka 32cm Dno 10cm
Material: 100% kůže Old Look
Záruka: 24 měsíců
Doručení: Do 14 dnů

Popis

Velká, praktická taška značky VOOC URBAN je vyrobena ze speciální kůže OLD LOOK - efekt staré kůže. Má jedinečný moderní tvar a v kombinaci s funkčností a použítím přírodní kůže, je vynikající volbou jako doplněk pro každý den, do práce nebo do školy. Uzavírá se klopou na klip, pod kterou je kapsa na zip o rozměru 25 x 20 cm. Hlavní komora o rozměrech 30 x 30 cm pojme notebook, knihy či dokumenty formátu A4. Má tři speciální místa na viziky, propisky a další zipovou kapsičku. I na zadní straně je kapsa na zip (25x20cm). Nastavitelný, ramenní popruh délky 130 cm. Váha 0,8 kg. Vhodná pro ženy i muže.

Pokud by jste chtěli tašku objednat v černé barvě, uveďte to na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW8 ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód