Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

PF 2019

Pánský batoh nejen na notebook Davidts Mood and Moov 258 černý

Pánský batoh nejen na notebook Davidts Mood and Moov 258 černý
Pánský batoh nejen na notebook Davidts Mood and Moov 258 černý Pánský batoh nejen na notebook Davidts Mood and Moov 258 černý Pánský batoh nejen na notebook Davidts Mood and Moov 258 černý Pánský batoh nejen na notebook Davidts Mood and Moov 258 černý Pánský batoh nejen na notebook Davidts Mood and Moov 258 černý Pánský batoh nejen na notebook Davidts Mood and Moov 258 černý Pánský batoh nejen na notebook Davidts Mood and Moov 258 černý Pánský batoh nejen na notebook Davidts Mood and Moov 258 černý Pánský batoh nejen na notebook Davidts Mood and Moov 258 černý Pánský batoh nejen na notebook Davidts Mood and Moov 258 černý Pánský batoh nejen na notebook Davidts Mood and Moov 258 černý
1 730 Kčs DPH
Barva: Černá
Velikost: Výška 41cm Šířka 30cm dno 11cm
Material: Textil Polyester
Záruka: 24 měsíců
Doručení: Do 14 dnů

Popis

Batoh renomovaného belgického výrobce Davidt's  je vyroben z vysoce kvalitní textilie- polyesteru. Hlavní komora se v horní části uzavírá zipem a z té vytvoříme menší klopu s řemínkovým uzávěrem na cvoček. Je jednokomorový. Uvnitř barevná podšívka s uzavřenou kapsou na telefon nebo peněženku, dvě volné kapsičky a prostor na propisky. Dále prostor na tablet 10" (17x28cm), nebo notebook (28x37x2cm). Pod klopou a na boku batohu další zipové kapsičky. Má vyztužené záda a nastavitelné popruhy. Rukojeť pro přenášení, nebo zavěšení batohu.

Hodnocení

Co si myslíte o Pánský batoh nejen na notebook Davidts Mood and Moov 258 černý ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód