Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

PF 2019

Polarizační brýle Lozano LZ122 pro řidiče a 4 sady výměnných čoček

Polarizační brýle Lozano LZ122 pro řidiče a 4 sady výměnných čoček
Polarizační brýle Lozano LZ122 pro řidiče a 4 sady výměnných čoček Polarizační brýle Lozano LZ122 pro řidiče a 4 sady výměnných čoček Polarizační brýle Lozano LZ122 pro řidiče a 4 sady výměnných čoček Polarizační brýle Lozano LZ122 pro řidiče a 4 sady výměnných čoček Polarizační brýle Lozano LZ122 pro řidiče a 4 sady výměnných čoček Polarizační brýle Lozano LZ122 pro řidiče a 4 sady výměnných čoček Polarizační brýle Lozano LZ122 pro řidiče a 4 sady výměnných čoček Polarizační brýle Lozano LZ122 pro řidiče a 4 sady výměnných čoček
1 503 Kčs DPH
Barva: Barva obručí černo červené, lesklé
Velikost: V textu
Material: Grilamid, celulóza
Záruka: 24 měsíců
Doručení: Do 14 dnů

Popis

Značka Lozano je známý producent polarizačních a slunečních brýlí. Tento model je vyroben z nejlepších materiálů, které zajišťují pohodlné používání a neuvěřitelnou trvanlivost. Pětivrstvé čočky tloušťky 1,1 mm, jsou tvrzené a potažené triacetátem celulózy, díky tomu se vyznačují vysokou odolností i odolností proti poškození a poškrábání. Dále použitý materiál u obručí Grilamid (TR90), díky kterému jsou extrémně lehké, flexibilní a pružné, odolné proti ohýbání. Jejich čištění je velmi jednoduché, protože prach nepřilne k čočkám. Jsou vybaveny speciálním systémem polarizace, který blokuje světlo odrážející se od různých povrchů (vozidla, mokré vozovce, chodníku - sníh, voda) tak, že uživatel dosáhne ostřejšího a jasnějšího obrazu. Mají filtr UV400, který 100% chrání oči před škodlivým slunečním UVA, UVB a UVC zářením. Brýle jsou vhodné do auta i ke každodennímu použití. Váha 0,04 kg. Výška čočky s obručí 4,1 cm, šířka mezi ručkama za uši 13,4  cm.

Černé polarizační čočky - speciání systém polarizace, snižují veškeré odrazy, zlepšují barvu a kontrast, 100% ochrana před slunečním zářením, přenos světla 8 - 18%, kategorie stmívání 3.

Tento model má navíc 4 sady čoček.

Žlutá polykarbonová čočka - má rozjasňující vlastnosti, proto je s nima lépe vidět po setmění či špatném počasí- obraz je jasnější, ostřejší, což vede ke zvýšené bezpečnosti.I při dlouhé jízdě nejsou oči unavené.

Modrá polykarbonová a polarizační duhová čočka  - stmívání kategorie 3, propustnost světla 8-18%, zajišťují vizuální pohodlí, ochrana proti ultrafialovému záření UVA,UVB,UVC a nárazům. Jsou termoplastické, odolné vůči poškrábání. Lehké a pohodlné. Dokonalá stejná tloušťka čoček.

Průhledná polykarbonová čočka - transparentní, přenos světla 80-100%, odolné proti poškrábání, prasklinám a nárazům, ochrana před UVA,UVB a UVC slunečním zářením, kategorie tmavnutí 0.

Dodatečně obsahuje tzv. vkladku na dioptrické brýle - ideální řešení pro lidi s vadou zraku - lze dle potřeby vyjmout nebo vložit, díky zvednutí nosního držáčku.

K brýlím obdržíte: Pouzdro, 4 sady čoček, vkladka na čočky, malý vak na brýle a čistící hadřík.

Hodnocení

Co si myslíte o Polarizační brýle Lozano LZ122 pro řidiče a 4 sady výměnných čoček ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód