Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

PF 2019

Sportovní polarizační brýle Lozano Lz 120 A se sadou výměnných čoček

Sportovní polarizační brýle Lozano Lz 120 A se sadou výměnných čoček
Sportovní polarizační brýle Lozano Lz 120 A se sadou výměnných čoček Sportovní polarizační brýle Lozano Lz 120 A se sadou výměnných čoček Sportovní polarizační brýle Lozano Lz 120 A se sadou výměnných čoček Sportovní polarizační brýle Lozano Lz 120 A se sadou výměnných čoček Sportovní polarizační brýle Lozano Lz 120 A se sadou výměnných čoček Sportovní polarizační brýle Lozano Lz 120 A se sadou výměnných čoček
1 107 Kčs DPH
Barva: Barva obručí černá, matná
Velikost: Univerzální
Material: Grilamid, celulóza
Záruka: 24 měsíců
Doručení: Do 14 dnů

Popis

Značka Lozano je známý producent polarizačních a slunečních brýlí. Tento model je vyroben z nejlepších materiálů, které zajišťují pohodlné používání a neuvěřitelnou trvanlivost. Pětivrstvé čočky tloušťky 1,1 mm, jsou tvrzené a potažené triacetátem celulózy, díky tomu se vyznačují vysokou odolností i odolností proti poškození a poškrábání, dále použitý materiál Grilamid. Jsou extrémně lehké a flexibilní. Jejich čištění je velmi jednoduché, protože prach nepřilne k čočkám. Brýle jsou vybaveny speciláním sytémem polarizace, který blokuje světlo odrážející se od různých povrchů (vozidla, mokré vozovce, chodníku - sníh, voda) tak, že uživatel dosáhne ostřejšího a jasnějšího obrazu. Mají filtr UV400, který chrání oči před škodlivým slunečním UV zářením. Brýle jsou vhodné pro každodenní použití, na sport i do auta. Váha 0,04 kg.

Tento model má dvě sady čoček - žluté a šedé. Jejich výměna je velmi jednoduchá a díky tomu jsou brýle ještě více univerzální. Žlutá čočka má rozjasňující vlastnosti, proto je s nima lépe vidět po setmění - obraz je jasnější, ostřejší, což vede ke zvýšené bezpečnosti.

K brýlím obdržíte: Tvrdé pouzdro, žluté čočky, malý vak na brýle a čistící hadřík.

Hodnocení

Co si myslíte o Sportovní polarizační brýle Lozano Lz 120 A se sadou výměnných čoček ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód