Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

PF 2019

Sportovní polarizační brýle Lozano Lz 123B 4 výměnné polykarbonové čočky

Sportovní polarizační brýle Lozano Lz 123B 4 výměnné polykarbonové čočky
Sportovní polarizační brýle Lozano Lz 123B 4 výměnné polykarbonové čočky Sportovní polarizační brýle Lozano Lz 123B 4 výměnné polykarbonové čočky Sportovní polarizační brýle Lozano Lz 123B 4 výměnné polykarbonové čočky Sportovní polarizační brýle Lozano Lz 123B 4 výměnné polykarbonové čočky Sportovní polarizační brýle Lozano Lz 123B 4 výměnné polykarbonové čočky Sportovní polarizační brýle Lozano Lz 123B 4 výměnné polykarbonové čočky Sportovní polarizační brýle Lozano Lz 123B 4 výměnné polykarbonové čočky Sportovní polarizační brýle Lozano Lz 123B 4 výměnné polykarbonové čočky Sportovní polarizační brýle Lozano Lz 123B 4 výměnné polykarbonové čočky
1 439 Kčs DPH
Barva: Barva obručí černá, matná
Velikost: V textu
Material: Grilamid, celulóza
Záruka: 24 měsíců
Doručení: Do 14 dnů

Popis

Značka Lozano je známý producent polarizačních a slunečních brýlí. Tento model je vyroben z nejlepších materiálů, které zajišťují pohodlné používání a neuvěřitelnou trvanlivost. Pětivrstvé čočky tloušťky 1,1 mm, jsou tvrzené a potažené triacetátem celulózy, díky tomu se vyznačují vysokou odolností i odolností proti poškození a poškrábání, dále použitý materiál Grilamid. Jsou extrémně lehké a flexibilní. Jejich čištění je velmi jednoduché, protože prach nepřilne k čočkám. Brýle jsou vybaveny speciláním sytémem polarizace, který blokuje světlo odrážející se od různých povrchů (vozidla, mokré vozovce, chodníku - sníh, voda) tak, že uživatel dosáhne ostřejšího a jasnějšího obrazu. Mají filtr UV400, který chrání oči před škodlivým slunečním UV zářením. Brýle jsou vhodné pro každodenní použití, na sport i do auta. Váha 0,04 kg. Výška čočky s obručí 4,3 cm, šířka mezi ručkama za uši 13,1 cm.

Tento model má navíc 4 sady čoček.

Žlutá polykarbonová čočka - má rozjasňující vlastnosti, proto je s nima lépe vidět po setmění či špatném počasí- obraz je jasnější, ostřejší, což vede ke zvýšené bezpečnosti.

Modrá polykarbonová čočka  - stmívání kategorie 3, propustnost světla 8-18%, zajišťují vizuální pohodlí, ochrana proti ultrafialovému záření a nárazům.

Polykarbonová čočka v barvě duhy  - stmívání kategorie 3, propustnost světla 8-18%, mají vysoký index tvrdosti, vysoká odolnost proti poškrábání a prasklinám, rovnoměrná tlouška čoček.

Průhledná polykarbonová čočka - transparentní, nemění obraz, doporučuje se pro cyklisty - chrání před hmyzem.

K brýlím obdržíte: Tvrdé pouzdro, 4 sady čoček, malý vak na brýle a čistící hadřík.

.

Hodnocení

Co si myslíte o Sportovní polarizační brýle Lozano Lz 123B 4 výměnné polykarbonové čočky ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód