Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

PF 2019

Sportovní polarizační brýle Lozano LZ 124A 2 sady výměnných polykarbonových čoček

Sportovní polarizační brýle Lozano LZ 124A 2 sady výměnných polykarbonových čoček
Sportovní polarizační brýle Lozano LZ 124A 2 sady výměnných polykarbonových čoček Sportovní polarizační brýle Lozano LZ 124A 2 sady výměnných polykarbonových čoček Sportovní polarizační brýle Lozano LZ 124A 2 sady výměnných polykarbonových čoček Sportovní polarizační brýle Lozano LZ 124A 2 sady výměnných polykarbonových čoček Sportovní polarizační brýle Lozano LZ 124A 2 sady výměnných polykarbonových čoček Sportovní polarizační brýle Lozano LZ 124A 2 sady výměnných polykarbonových čoček Sportovní polarizační brýle Lozano LZ 124A 2 sady výměnných polykarbonových čoček Sportovní polarizační brýle Lozano LZ 124A 2 sady výměnných polykarbonových čoček Sportovní polarizační brýle Lozano LZ 124A 2 sady výměnných polykarbonových čoček
1 278 Kčs DPH
Barva: Barva obručí černá
Velikost: V textu
Material: Grilamid, celulóza
Záruka: 24 měsíců
Doručení: Do 14 dnů

Popis

Značka Lozano je známý producent polarizačních a slunečních brýlí. Tento model je vyroben z nejlepších materiálů, které zajišťují pohodlné používání a neuvěřitelnou trvanlivost. Pětivrstvé černé čočky tloušťky 1,1 mm, jsou tvrzené a potažené triacetátem celulózy, díky tomu se vyznačují vysokou odolností i odolností proti poškození a poškrábání. Dále použitý materiál u obručí Grilamid (TR90), díky kterému jsou extrémně lehké, flexibilní a pružné, odolné proti ohýbání. Jejich čištění je velmi jednoduché, protože prach nepřilne k čočkám. Brýle jsou vybaveny speciálním systémem polarizace, který blokuje světlo odrážející se od různých povrchů (vozidla, mokré vozovce, chodníku - sníh, voda) tak, že uživatel dosáhne ostřejšího a jasnějšího obrazu. Mají filtr UV400, který chrání oči před škodlivým slunečním UV zářením. Ručky lze od obručí odpojit a nahradit je nastavitelným, elastickým pásem. Brýle jsou vhodné pro každodenní použití, na sport i do auta. Váha 0,04 kg. Výška čočky s obručí 4,3 cm, šířka mezi ručkama za uši 13,3  cm.

Tento model má navíc 2 sady čoček.

Žlutá polykarbonová čočka - má rozjasňující vlastnosti, proto je s nima lépe vidět po setmění či špatném počasí- obraz je jasnější, ostřejší, což vede ke zvýšené bezpečnosti.

Modrá Revo čočka  - stmívání kategorie 3, propustnost světla 8-18%, zajišťují vizuální pohodlí, ochrana proti ultrafialovému záření UVA,UVB,UVC a nárazům. Jsou termoplastické, odolné vůči poškrábání. Lehké a pohodlné. Dokonale stejná tloušťka čoček.

Dodatečně obsahují tzv. vkladku na čočky - ideální řešení pro lidi s vadou zraku - lze dle potřeby vyjmout nebo vložit, díky zvednutí nosního držáčku.

K brýlím obdržíte: Pouzdro, 2 sady čoček, vkladka na čočky, elastický pás, malý vak na brýle a čistící hadřík.

Hodnocení

Co si myslíte o Sportovní polarizační brýle Lozano LZ 124A 2 sady výměnných polykarbonových čoček ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód