Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Taška na notebook McKlein La Grande 15,6 s odpínacím vozíkem černá

Taška na notebook McKlein La Grande 15,6 s odpínacím vozíkem černá
Taška na notebook McKlein La Grande 15,6 s odpínacím vozíkem černá Taška na notebook McKlein La Grande 15,6 s odpínacím vozíkem černá Taška na notebook McKlein La Grande 15,6 s odpínacím vozíkem černá Taška na notebook McKlein La Grande 15,6 s odpínacím vozíkem černá Taška na notebook McKlein La Grande 15,6 s odpínacím vozíkem černá Taška na notebook McKlein La Grande 15,6 s odpínacím vozíkem černá Taška na notebook McKlein La Grande 15,6 s odpínacím vozíkem černá Taška na notebook McKlein La Grande 15,6 s odpínacím vozíkem černá Taška na notebook McKlein La Grande 15,6 s odpínacím vozíkem černá Taška na notebook McKlein La Grande 15,6 s odpínacím vozíkem černá Taška na notebook McKlein La Grande 15,6 s odpínacím vozíkem černá Taška na notebook McKlein La Grande 15,6 s odpínacím vozíkem černá Taška na notebook McKlein La Grande 15,6 s odpínacím vozíkem černá Taška na notebook McKlein La Grande 15,6 s odpínacím vozíkem černá Taška na notebook McKlein La Grande 15,6 s odpínacím vozíkem černá
8 293 Kčs DPH
Barva: Černá
Velikost: 38 x 20 x 50 cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Doručení: Do 14 dnů

Popis

Pokud často cestujete za prací, či pracovními schůzkami, je pro Vás tato taška ideální. Její kouzlo spočívá v tom, že ji můžete nosit na rameni, anebo připevnit na menší vozík na kolečkách a táhnout ji jako kufr a tím ulehčit svým zádům. Tato klasická a přesto elegantní taška na notebook La Grande je vyrobena z kvalitní kůže. Uzavírá se zipem. Uvnitř jedna komora, rozdělena zipovou kapsou na dvě části. V jedné je umístěn tzv. organizátor a zipová kapsa. V duhé zesílené místo na notebook 15,6" o rozměrech (30x5x38cm). Na přední straně další kapsa na klopu s uzávěrem. Zadní popruhy umožňují připevnit tašku na vozík. Zvlášť je další obal, který chrání tašku před špatným počasím. Délka úchytů 10 cm, délka pásku na rameno 36-43 cm, délka teleskopické ručky 102 cm.

Hodnocení

Co si myslíte o Taška na notebook McKlein La Grande 15,6 s odpínacím vozíkem černá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód