Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

PF 2019

Velká dřevěná šperkovnice nejen na bižuterii JBC55 W bílá

Velká dřevěná šperkovnice nejen na bižuterii JBC55 W bílá
Akce
Velká dřevěná šperkovnice nejen na bižuterii JBC55 W bílá Velká dřevěná šperkovnice nejen na bižuterii JBC55 W bílá Velká dřevěná šperkovnice nejen na bižuterii JBC55 W bílá Velká dřevěná šperkovnice nejen na bižuterii JBC55 W bílá Velká dřevěná šperkovnice nejen na bižuterii JBC55 W bílá Velká dřevěná šperkovnice nejen na bižuterii JBC55 W bílá Velká dřevěná šperkovnice nejen na bižuterii JBC55 W bílá Velká dřevěná šperkovnice nejen na bižuterii JBC55 W bílá
1 860 Kčs DPH
Barva: Bílá
Velikost: Výška 30cm Šířka 26,5cm Délka 18,5cm
Material: MDF deska
Záruka: 24 měsíců
Doručení: Skladem

Popis

Tato šperkovnice nejen na bižuterii německého prodejce Songmics, je vyrobena z vysoce kvalitní středně husté, dřevovláknité desky (MDF) a z příjemného sametového materiálu, příjemného na dotek. Víko je detailně zdobené, vyřezávanými květinovými ornamenty, které dodávají šperkovnici elegantnost. Víko se zrcátkem (27x15cm). Praktické a jednoduché šesti úrovňové rozdělení je perfektní pro uložení prstenů, náramků, náušnic, hodinek a mnoho dalšího. Ruční práce. Váha 3,9 kg.

Původní cena  2360,- Kč.

Hodnocení

Co si myslíte o Velká dřevěná šperkovnice nejen na bižuterii JBC55 W bílá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód