Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Batoh nebo taška na lyžařské boty a helmu černá grafit

Batoh nebo taška na lyžařské boty a helmu černá grafit
Batoh nebo taška na lyžařské boty a helmu černá grafit Batoh nebo taška na lyžařské boty a helmu černá grafit Batoh nebo taška na lyžařské boty a helmu černá grafit Batoh nebo taška na lyžařské boty a helmu černá grafit
1 235 Kčs DPH
Barva: Černá grafit
Velikost: Výška 41cm Šířka 41cm hloubka 27cm
Material: Nylon D420
Záruka: 24 měsíců
Doručení: Do 10 dnů

Popis

Tento batoh je ideálním řešením pro všechny milovníky lyžování. Snadno do něj uložíte helmu a boty na lyžování bez ohledu na velikost. Nebudou do sebe narážet, protože jsou umístěny ve dvou oddělených komorách. Přihrádka na boty je větratelná a obsahuje další kapsu na lyžařské rukavice. Můžete jej nosit jako batoh, nebo jako tašku, pomocí popruhu. Šle jsou pokryty prodyšnou distanční tkaninou, kterou účinně prochází vzduch. Rukojeti jsou přešiváné, zabraňují tak rychlému třepení, při přenášení těžkých předmětů. Batoh je vyroben ze tří druhů materiálu: RIP STOP, nylon a polyester. Všechny tyto materiály se vyznačují vynikající životností, vodotěsností a šetrností k životnímu prostředí. Další jejich výhodou je lehkost, praktičnost a jsou upevněny silnými, odolnými zipy YKK. Regulátory, svorky a další plastové prvky jsou produkty firmy ITW Nexus. Dno je vyztužené a opatřeno nožičkami, které chrání před kontaktem se zemí a možným poškozením. Váha 1kg.

Hodnocení

Co si myslíte o Batoh nebo taška na lyžařské boty a helmu černá grafit ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód