Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Batoh nejen na notebook Thule EnRoute Backpack 23L Dark Forest

Batoh nejen na notebook Thule EnRoute Backpack 23L Dark Forest
Batoh nejen na notebook Thule EnRoute Backpack 23L Dark Forest Batoh nejen na notebook Thule EnRoute Backpack 23L Dark Forest Batoh nejen na notebook Thule EnRoute Backpack 23L Dark Forest Batoh nejen na notebook Thule EnRoute Backpack 23L Dark Forest Batoh nejen na notebook Thule EnRoute Backpack 23L Dark Forest Batoh nejen na notebook Thule EnRoute Backpack 23L Dark Forest Batoh nejen na notebook Thule EnRoute Backpack 23L Dark Forest Batoh nejen na notebook Thule EnRoute Backpack 23L Dark Forest Batoh nejen na notebook Thule EnRoute Backpack 23L Dark Forest
2 570 Kčs DPH
Barva: Vojenská zeleň
Velikost: Vnější 47 x 30 x 24 cm
Material: Nylon, polyester 800D
Záruka: 24 měsíců
Doručení: Do týdne

Popis

Batoh Thule EnRoute Backpack 23L, váha 0,98 kg. Uzavírá se zipem
Ochrání notebook do 15,6 palců, i tablet do 10 palců, díky speciálním polstrovaným kapsám. Kabely a mobilní nabíječka budou úhledně uspořádané ve vnitřních síťových kapsách. Má snadný přístup do hlavního oddílu, díky otvoru ve tvaru L. Dále obsahuje v horní části zipovou kapsičku SafeZone, z pevné konstrukce např. pro sluneční brýle a jiné drobnosti. Také na přední straně je polstrovaná kapsa na zip např. na telefon, ke které je snadný přístup. Pohodlné nošení zaručují nastavitelné, ramenní popruhy a polstrovaná zádová část, s kanálkem pro proudění vzduchu. Snadné uskladnění např. láhve s vodou, díky síťovým, postranním kapsám. Dodatečnou výbavu můžete připevnit na skryté poutka, na bočním dílu batohu.

Rozměry přihrádky na notebook 38,5 x 26,5 x 3,1 cm.

Hodnocení

Co si myslíte o Batoh nejen na notebook Thule EnRoute Backpack 23L Dark Forest ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód