Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Batoh nejen na notebook Thule Lithos Backpack 16L

Batoh nejen na notebook Thule Lithos Backpack 16L
Batoh nejen na notebook Thule Lithos Backpack 16L Batoh nejen na notebook Thule Lithos Backpack 16L Batoh nejen na notebook Thule Lithos Backpack 16L Batoh nejen na notebook Thule Lithos Backpack 16L Batoh nejen na notebook Thule Lithos Backpack 16L Batoh nejen na notebook Thule Lithos Backpack 16L Batoh nejen na notebook Thule Lithos Backpack 16L Batoh nejen na notebook Thule Lithos Backpack 16L Batoh nejen na notebook Thule Lithos Backpack 16L Batoh nejen na notebook Thule Lithos Backpack 16L
1 590 Kčs DPH
Barva: Černá
Velikost: Vnější 42 x 28 x 20 cm
Material: Polyester Ripstop
Záruka: 24 měsíců
Doručení: Do týdne

Popis

Batoh Thule EnRoute Backpack pojme 16L, váha 0,65 kg. Uzavírá se klopou, s háčkovým uzávěrem. Vhodný do školy nebo do města.
Ochrání notebook do 14 palců nebo 15" MacBook, k tomu je přizpůsobena vyšší polstrovaná kapsa a pro tablet do 10,1 palců je určena menší polstrovaná kapsa. Kabely a mobilní nabíječka, můžou být umístěny ve vnitřní síťové kapsičce. Pohodlné nošení zaručují nastavitelné, ramenní popruhy a polstrovaná zádová část. Snadné uskladnění např. láhve s vodou, díky postranním kapsám. Lepší viditelnost zaručuje integrované, přerušované světlo.

Rozměry přihrádky na notebook 35,9 x 24,7 x 1,8 cm.

Hodnocení

Co si myslíte o Batoh nejen na notebook Thule Lithos Backpack 16L ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód