Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Batoh nejen na notebook Thule Vea Backpack 17L

Batoh nejen na notebook Thule Vea Backpack 17L
Batoh nejen na notebook Thule Vea Backpack 17L Batoh nejen na notebook Thule Vea Backpack 17L Batoh nejen na notebook Thule Vea Backpack 17L Batoh nejen na notebook Thule Vea Backpack 17L Batoh nejen na notebook Thule Vea Backpack 17L Batoh nejen na notebook Thule Vea Backpack 17L Batoh nejen na notebook Thule Vea Backpack 17L Batoh nejen na notebook Thule Vea Backpack 17L Batoh nejen na notebook Thule Vea Backpack 17L Batoh nejen na notebook Thule Vea Backpack 17L Batoh nejen na notebook Thule Vea Backpack 17L Batoh nejen na notebook Thule Vea Backpack 17L Batoh nejen na notebook Thule Vea Backpack 17L Batoh nejen na notebook Thule Vea Backpack 17L
2 589 Kčs DPH
Barva: Černý grafit
Velikost: Vnější 46 x 30 x 26 cm
Material: Polyester melange, 800D nylon
Záruka: 24 měsíců
Doručení: Na dotaz

Popis

Batoh Thule Vea Backpack 17L je elegantní, byl navržen nejen do práce, ale i tělocvičny. Udržuje výbavu na sport oddělenou od věcí do práce. Váha 0,74 kg. 
Ochrání MacBook 15", i tablet do 10 palců, díky speciálním polstrovaným kapsám. Má snadný přístup do hlavního oddílu, díky širokému otvoru, jako u sportovní tašky. Stahováky Thule se zipy YKK a vybavení Duraflex. Uvnitř síťová kapsa pro bezpečné uložení toaletních potřeb, klíčů, karty do tělocvičny atd. Rychlý přístup k telefonu nebo svačině díky vnější skryté kapse. Další vnitřní elastická kapsa, pro uložení špinavého prádla nebo bot. Pohodlné nošení zaručují nastavitelné, ramenní popruhy a polstrovaná zádová část, s kanálkem pro proudění vzduchu. Reflexní prvky na přední straně a ramenních popruzích.

Rozměry přihrádky na notebook 35,9 x 24,7 x 1,8 cm.

Hodnocení

Co si myslíte o Batoh nejen na notebook Thule Vea Backpack 17L ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód