Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Vážení zákazníci, z důvodu čerpání dovolené budou objednávky odesílány nejdříve 30.8.2019. Telefonní číslo nebude dostupné, komunikace pouze emailem.
Děkujeme za pochopení.

Batoh nejen na notebook Thule Vea Backpack 21L Light Navy

Batoh nejen na notebook Thule Vea Backpack 21L Light Navy
Batoh nejen na notebook Thule Vea Backpack 21L Light Navy Batoh nejen na notebook Thule Vea Backpack 21L Light Navy Batoh nejen na notebook Thule Vea Backpack 21L Light Navy Batoh nejen na notebook Thule Vea Backpack 21L Light Navy Batoh nejen na notebook Thule Vea Backpack 21L Light Navy Batoh nejen na notebook Thule Vea Backpack 21L Light Navy Batoh nejen na notebook Thule Vea Backpack 21L Light Navy Batoh nejen na notebook Thule Vea Backpack 21L Light Navy Batoh nejen na notebook Thule Vea Backpack 21L Light Navy Batoh nejen na notebook Thule Vea Backpack 21L Light Navy Batoh nejen na notebook Thule Vea Backpack 21L Light Navy Batoh nejen na notebook Thule Vea Backpack 21L Light Navy Batoh nejen na notebook Thule Vea Backpack 21L Light Navy
3 389 Kčs DPH
Barva: Modrá
Velikost: Vnější 50 x 31 x 24 cm
Material: Polyester melange, 800D nylon
Záruka: 24 měsíců
Doručení: Do týdne

Popis

Batoh Thule Vea Backpack 21L je elegantní, byl navržen nejen do práce, ale i tělocvičny. Udržuje výbavu na sport oddělenou od věcí do práce. Váha 1,2 kg. Je velmi univerzální. Lze ho nosit na 3 způsoby: jako batoh, tašku a nebo jako jednoramenný batoh (popruhy lze odstranit, nebo skrýt).
Ochrání MacBook 15", nebo notebook do 15,6 palců i tablet do 10 palců, díky speciálním polstrovaným kapsám. Snadný přístup do hlavního oddílu. Stahováky Thule se zipy YKK a vybavení Duraflex. Uvnitř síťové kapsy pro bezpečné uložení toaletních potřeb, klíčů, karty do tělocvičny atd. Rychlý přístup k telefonu ve vnější skryté kapse. Další vnitřní elastická kapsa, pro uložení špinavého prádla nebo bot. Kapsu lze srolovat, pokud se nepoužívá. Pohodlné nošení zaručují nastavitelné, ramenní popruhy a polstrovaná zádová část, s kanálkem pro proudění vzduchu. Reflexní prvky na přední straně a ramenních popruzích.

Rozměry přihrádky na notebook 38,5 x 26,5 x 3,1 cm.

Hodnocení

Co si myslíte o Batoh nejen na notebook Thule Vea Backpack 21L Light Navy ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód