Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Batoh nejen na notebook Thule Vea Backpack 25L Light Navy

Batoh nejen na notebook Thule Vea Backpack 25L Light Navy
Batoh nejen na notebook Thule Vea Backpack 25L Light Navy Batoh nejen na notebook Thule Vea Backpack 25L Light Navy Batoh nejen na notebook Thule Vea Backpack 25L Light Navy Batoh nejen na notebook Thule Vea Backpack 25L Light Navy Batoh nejen na notebook Thule Vea Backpack 25L Light Navy Batoh nejen na notebook Thule Vea Backpack 25L Light Navy Batoh nejen na notebook Thule Vea Backpack 25L Light Navy Batoh nejen na notebook Thule Vea Backpack 25L Light Navy Batoh nejen na notebook Thule Vea Backpack 25L Light Navy
3 386 Kčs DPH
Barva: Modrá
Velikost: Vnější 48 x 30 x 24 cm
Material: Polyester melange, 800D nylon
Záruka: 24 měsíců
Doručení: Do týdne

Popis

Batoh Thule Vea Backpack 25L je elegantní, byl navržen nejen do práce, ale i tělocvičny. Udržuje výbavu na sport oddělenou od věcí do práce. Váha 1,18 kg. 
Ochrání MacBook 15", nebo notebook do 15,6 palců i tablet do 10 palců, díky speciálním polstrovaným kapsám. Uzavírá se zipem a klopou, pod kterou můžete dle potřeby zasunout bundu, nebo menší podložku. Uvnitř síťové kapsy pro bezpečné uložení toaletních potřeb, klíčů, karty do tělocvičny atd. Rychlý přístup k telefonu ve vnější skryté kapse. Další vnitřní elastická kapsa, pro uložení špinavého prádla nebo bot. Kapsu lze srolovat, pokud se nepoužívá. Pohodlné nošení zaručují nastavitelné, ramenní popruhy a polstrovaná zádová část, s kanálkem pro proudění vzduchu. Reflexní prvky na přední straně a ramenních popruzích.

Rozměry přihrádky na notebook 38,5 x 26,5 x 3,1 cm.

Hodnocení

Co si myslíte o Batoh nejen na notebook Thule Vea Backpack 25L Light Navy ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód