Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Batoh YeepSport S114DX barevný vzor větší

Batoh YeepSport S114DX barevný vzor větší
Batoh YeepSport S114DX barevný vzor větší Batoh YeepSport S114DX barevný vzor větší Batoh YeepSport S114DX barevný vzor větší Batoh YeepSport S114DX barevný vzor větší Batoh YeepSport S114DX barevný vzor větší Batoh YeepSport S114DX barevný vzor větší
1 400 Kčs DPH
Barva: Barevný vzor
Velikost: Výška 40 cm Šířka 32 cm Dno 23 cm
Material: Nylon a mesh
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do dvou týdnů

Popis

Tento tříkomorový batoh je vyroben s kvalitního nylonu a meshe. Uvnitř jsou tři menší kapsičky na drobnosti, jedna z nich na zip. V přední části další dvě kapsy na zip a po bocích síťové kapsy pro nošení lahví. Zpevněná zadní část batohu, chrání před přímým tlakem případných tvrdých okrajů a tím poskytuje komfort při větší zátěži. Tři charakteristické malé polštářky v zadní části, jsou vyrobené z 2cm široké pěnky a síťoviny, které umožňují cirkulaci vzduchu. Má měkké popruhy a nastavitelné upínací pásky, které zabraňují sklouznutí. Pevný zip 10mm. Reflexní pásek na popruhu, zvyšuje bezpečnost po setmění. Pojme 30L.Váha 850 kg.

Hodnocení

Co si myslíte o Batoh YeepSport S114DX barevný vzor větší ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód