Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Vážení zákazníci, z důvodu čerpání dovolené budou objednávky odesílány nejdříve 30.8.2019. Telefonní číslo nebude dostupné, komunikace pouze emailem.
Děkujeme za pochopení.

Batoh YeepSport S94 lístky střední

Batoh YeepSport S94 lístky střední
Batoh YeepSport S94 lístky střední Batoh YeepSport S94 lístky střední Batoh YeepSport S94 lístky střední Batoh YeepSport S94 lístky střední Batoh YeepSport S94 lístky střední Batoh YeepSport S94 lístky střední
1 290 Kčs DPH
Barva: Lístky
Velikost: Výška 40cm Šířka 30cm Dno 22cm
Material: Nylon a mesh
Záruka: 24 měsíců
Doručení: Do 14 dnů

Popis

Tento tříkomorový batoh je vyroben s kvalitního nylonu a meshe. Užší komora je ideální pro umístění různých sešitů, či bloků. Uvnitř jsou tři menší kapsičky na drobnosti, jedna z nich na zip. Na přední straně zipová kapsa a po bocích síťové kapsy pro nošení lahví. Zpevněná zadní část batohu chrání před přímým tlakem případných tvrdých okrajů a tím poskytuje komfort při větší zátěži. Tři charakteristické malé polštářky v zadní části, jsou vyrobené z 2cm široké pěnky a síťoviny, které umožňují cirkulaci vzduchu. Má měkké popruhy a nastavitelné upínací pásky, které zabraňují sklouznutí. Pevný zip 10mm. Reflexní páska na popruhách, zvyšuje bezpečnost po setmění. Pojme 18l.

Hodnocení

Co si myslíte o Batoh YeepSport S94 lístky střední ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód