Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Cestovní kufr na kolečkách Solier STL 2011 ABS L burgund

Cestovní kufr na kolečkách Solier STL 2011 ABS L burgund
Cestovní kufr na kolečkách Solier STL 2011 ABS L burgund Cestovní kufr na kolečkách Solier STL 2011 ABS L burgund Cestovní kufr na kolečkách Solier STL 2011 ABS L burgund Cestovní kufr na kolečkách Solier STL 2011 ABS L burgund Cestovní kufr na kolečkách Solier STL 2011 ABS L burgund Cestovní kufr na kolečkách Solier STL 2011 ABS L burgund
1 295 Kčs DPH
Barva: Burgund
Velikost: Výška 74cm, šířka 49cm, hloubka 30 plus 5cm
Material: ABS (Akrylonitryl, Butadien, Styren)
Záruka: 24 měsíců
Doručení: Do 14 dnů

Popis

Tento velký cestovní kufr Solier velikosti L, byl vytvořen pro nejnáročnější zákazníky. Má moderní design, je vyroben z velmi odolného, vodotěsného materiálu, odolného i proti poškrábání - ABS Plus (vrchní materiál). Má dvouúrovňovou teleskopickou rukojeť, gumové rukojeti příjemné na dotek a šifrovaný zámek, který brání ke vstupu neoprávněných osob. Interiér ve světlejších barvách, komory rozděleny zipem. Dále uvnitř odolný duraminiový rám a upevňovací pásky pro zajištění věcí. Čtyři čtyřložiskové, odnímatelné, otočné gumové kolečka (guma a pryž) otočná o 360 stupňů, zajišťují stabilitu a lehkost v libovolném směru. Snadné čištění. Hmotnost 3,9 kg. Pojme 88-100 L. Vnitřní rozměry: Výška 68 cm šířka 49 cm hloubka 30cm.

Hodnocení

Co si myslíte o Cestovní kufr na kolečkách Solier STL 2011 ABS L burgund ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód