Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Cestovní kufr na kolečkách Solier STL 310 ABS zeleno modrý

Cestovní kufr na kolečkách Solier STL 310 ABS zeleno modrý
Cestovní kufr na kolečkách Solier STL 310 ABS zeleno modrý Cestovní kufr na kolečkách Solier STL 310 ABS zeleno modrý Cestovní kufr na kolečkách Solier STL 310 ABS zeleno modrý Cestovní kufr na kolečkách Solier STL 310 ABS zeleno modrý Cestovní kufr na kolečkách Solier STL 310 ABS zeleno modrý Cestovní kufr na kolečkách Solier STL 310 ABS zeleno modrý
1 295 Kčs DPH
Barva: Světle zeleno modrá
Velikost: Výška 75cm, šířka 47cm, hloubka 29cm
Material: ABS (Akrylonitryl, Butadien, Styren)
Záruka: 24 měsíců
Doručení: Do 14 dnů

Popis

Tento velký cestovní kufr Solier velikosti L, byl vytvořen pro nejnáročnější zákazníky. Má moderní design, je vyroben z velmi odolného, vodotěsného materiálu, odolného i proti poškrábání - ABS Plus (vrchní materiál). Má dvouúrovňovou teleskopickou rukojeť, gumové rukojeti příjemné na dotek a šifrovaný zámek, který brání ke vstupu neoprávněných osob. Interiér ve světlejších barvách, komory rozděleny zipem. Dále uvnitř odolný duraminiový rám a upevňovací pásky pro zajištění věcí. Čtyři čtyřložiskové, odnímatelné, otočné gumové kolečka (guma a pryž) otočná o 360 stupňů, zajišťují stabilitu a lehkost v libovolném směru. Snadné čištění. Hmotnost 3,9 kg. Pojme 86 L. Vnitřní rozměry: Výška 69 cm šířka 46 cm hloubka 27cm.

Hodnocení

Co si myslíte o Cestovní kufr na kolečkách Solier STL 310 ABS zeleno modrý ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód