Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Cestovní kufr na kolečkách Solier STL 838 velký černý

Cestovní kufr na kolečkách Solier STL 838 velký černý
Cestovní kufr na kolečkách Solier STL 838 velký černý Cestovní kufr na kolečkách Solier STL 838 velký černý Cestovní kufr na kolečkách Solier STL 838 velký černý Cestovní kufr na kolečkách Solier STL 838 velký černý Cestovní kufr na kolečkách Solier STL 838 velký černý Cestovní kufr na kolečkách Solier STL 838 velký černý
1 255 Kčs DPH
Barva: Černá
Velikost: Výška 75 cm šířka 49 cm
Material: ABS (Akrylonitryl, Butadien, Styren)
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Tento velký cestovní kufr Solier velikosti L, byl vytvořen pro nejnáročnější zákazníky. Má moderní design, je vyroben z velmi odolného, vodotěsného materiálu, odolného i proti poškrábání - ABS Plus (vrchní materiál). Má dvouúrovňovou teleskopickou rukojeť, gumové rukojeti příjemné na dotek a šifrovaný zámek, který brání ke vstupu neoprávněných osob. Interiér ve světlejších barvách, komory rozděleny zipem. Dále uvnitř odolný, hliníkový rám a upevňovací pásky pro zajištění věcí. Čtyři čtyř ložiskové, otočné gumové kolečka (guma a pryž) otočná o 360 stupňů, zajišťují stabilitu a lehkost v libovolném směru. Snadné čištění. Pojme 85 L. Vnitřní rozměry: Výška 66 cm šířka 46 cm hloubka 30 cm. Délka vysunuté rukojeti je 102 cm.

Hodnocení

Co si myslíte o Cestovní kufr na kolečkách Solier STL 838 velký černý ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód