Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Dámská brašna BarellyBags Casablanca kaštanově hnědá

Dámská brašna BarellyBags Casablanca kaštanově hnědá
Akce
Dámská brašna BarellyBags Casablanca kaštanově hnědá Dámská brašna BarellyBags Casablanca kaštanově hnědá Dámská brašna BarellyBags Casablanca kaštanově hnědá Dámská brašna BarellyBags Casablanca kaštanově hnědá Dámská brašna BarellyBags Casablanca kaštanově hnědá Dámská brašna BarellyBags Casablanca kaštanově hnědá Dámská brašna BarellyBags Casablanca kaštanově hnědá Dámská brašna BarellyBags Casablanca kaštanově hnědá Dámská brašna BarellyBags Casablanca kaštanově hnědá Dámská brašna BarellyBags Casablanca kaštanově hnědá
2 950 Kčs DPH
Barva: Kaštanově hnědá
Velikost: Výška 39 cm x šířka 29 cm x dno 15 cm
Material: Pravá kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: skladem

Popis

Brašna je vyrobena z vysoce kvalitní pravé kůže. Je velmi flexibilní a lehká. Uzavírá se klopou na řemínkové klipy, pod kterou je další větší, uzaviratelná kapsa. Uvnitř jsou dvě tuhé komory rozdělené zipovou kapsou, s jednou volnou kapsou a místem na propisky. Vnitřek je polstrován béžovou koženou podšívkou. Vložíte do ní dokumenty formátu A 4. Na zadní části další kapsa na zip. V přední části logo firmy. Má ramenní, nastavitelný popruh. Váha 1 kg. 

Vyrábí se také ve velikostech: Malá 32 x26 x 10 cm za 3 841,- Kč  Střední 36 x 27 x 13 cm za 3 938,- Kč.

Upozornění !

Výrobky firmy BarellyBags  jsou vyráběny z vysoce kvalitní přírodní kůže, proto je třeba si uvědomit, že textury se liší v každém kousku kůže, jakož i v různých oblastech stejné části. Na struktuře budete moci najít více či méně přirozeně viditelné známky - jemné vrásky a jizvy, nebo kousnutí, barevné odlišnosti, všechny surové vlákna běžící přes kůži ve formě žil. To vše dává produktům neuvěřitelný charakter. Tyto rozdíly jsou zcela přirozené (není to vada a nebudou  uznány jako reklamace). Každý kus výrobku je originál  a proto nikdy nebude úplně barevně a strukturně stejný, jako je např. na fotografii.

Vybranou velikost napište na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Pozor!! Cena platí pouze pro tento kus v kaštanově hnědé barvě a rozměru Velkém 39 x 29 x 15 cm. 

Púvodní cena 4 422,- Kč.

Poslední kus za tuto cenu!

Hodnocení

Co si myslíte o Dámská brašna BarellyBags Casablanca kaštanově hnědá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód