Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Dámská brašna BarellyBags Casablanca medová

Dámská brašna BarellyBags Casablanca medová
Dámská brašna BarellyBags Casablanca medová Dámská brašna BarellyBags Casablanca medová Dámská brašna BarellyBags Casablanca medová Dámská brašna BarellyBags Casablanca medová Dámská brašna BarellyBags Casablanca medová Dámská brašna BarellyBags Casablanca medová Dámská brašna BarellyBags Casablanca medová Dámská brašna BarellyBags Casablanca medová Dámská brašna BarellyBags Casablanca medová Dámská brašna BarellyBags Casablanca medová
3 841 Kčs DPH
Barva: Medová
Velikost: Šířka 32 cm Výška 26 cm Dno 10 cm
Material: Pravá kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do měsíce

Popis

Brašna je vyrobená z vysoce kvalitní kůže (horní). Je velmi flexibilní a lehká. Uzavírá se klopou na řemínkové klipy, pod kterou je další větší, kapsa na uzávěr. Uvnitř jsou dvě tuhé komory rozdělené zipovou kapsou, s jednou volnou kapsou a místem na propisky. Vnitřek je polstrován béžovou koženou podšívkou. Vložíte do ní dokumenty formátu A4. Na zadní části další kapsa na zip. V přední části logo firmy. Má ramenní, nastavitelný popruh. Váha 1 kg. 

Vyrábí se také ve velikostech: Střední 36 x 27 x 12 cm za 3 938,- Kč Velká 39x29x15 cm za 4 422,- Kč.

Upozornění !

Výrobky firmy BarellyBags  jsou vyráběny z vysoce kvalitní přírodní kůže, proto je třeba si uvědomit, že textury se liší v každém kousku kůže, jakož i v různých oblastech stejné části. Na struktuře budete moci najít více či méně přirozeně viditelné známky - jemné vrásky a jizvy, nebo kousnutí, barevné odlišnosti, všechny surové vlákna běžící přes kůži ve formě žil. To vše dává produktům neuvěřitelný charakter. Tyto rozdíly jsou zcela přirozené (není to vada a nebudou uznány jako reklamace). Každý kus výrobku je originál  a proto nikdy nebude úplně barevně a strukturně stejný, jako je např. na fotografii.

Vybranou velikost i barvu napište na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Dámská brašna BarellyBags Casablanca medová ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód