Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Dámská brašna BarellyBags Casablanca rudá tlač a více barev

Dámská brašna BarellyBags Casablanca rudá tlač a více barev
Dámská brašna BarellyBags Casablanca rudá tlač a více barev Dámská brašna BarellyBags Casablanca rudá tlač a více barev Dámská brašna BarellyBags Casablanca rudá tlač a více barev Dámská brašna BarellyBags Casablanca rudá tlač a více barev Dámská brašna BarellyBags Casablanca rudá tlač a více barev Dámská brašna BarellyBags Casablanca rudá tlač a více barev Dámská brašna BarellyBags Casablanca rudá tlač a více barev
2 565 Kčs DPH
Barva: Rudá tlač
Velikost: Výška 26 cm x šířka 32 cm x dno 10cm
Material: Pravá kůže
Záruka: 24 měsíců
Doručení: Do měsíce

Popis

Brašna je vyrobena z vysoce kvalitní pravé kůže. Je velmi flexibilní a lehká. Uzavírá se klopou na řemínkové klipy, pod kterou je další větší, kapsa na uzávěr. Uvnitř jsou dvě tuhé komory rozdělené zipovou kapsou, s jednou volnou kapsou a místem na propisky. Vnitřek je polstrován béžovou koženou podšívkou. Vložíte do ní dokumenty formátu A4. Na zadní části další kapsa na zip. V přední části logo firmy. Má ramenní, nastavitelný popruh. Váha 1 kg.  Lze vyrobit také v barvách: hořká čokoláda a tmavě hnědá.

Vyrábí se také ve velikostech: Střední 36x27x13 cm za 2 705,- Kč Velká 39x29x15 cm za 2 925,- Kč

Upozornění !

Výrobky firmy BarellyBags  jsou vyráběny z vysoce kvalitní přírodní kůže, proto je třeba si uvědomit, že textury se liší v každém kousku kůže, jakož i v různých oblastech stejné části. Na struktuře budete moci najít více či méně přirozeně viditelné známky - jemné vrásky a jizvy, nebo kousnutí, barevné odlišnosti, všechny surové vlákna běžící přes kůži ve formě žil. To vše dává produktům neuvěřitelný charakter. Tyto rozdíly jsou zcela přirozené (není to vada a nebudou uznány jako reklamace). Každý kus výrobku je originál  a proto nikdy nebude úplně barevně a strukturně stejný, jako je např. na fotografii.

Vybranou velikost i barvu napište na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Dámská brašna BarellyBags Casablanca rudá tlač a více barev ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód