Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Dámská brašna BarellyBags Casablanca tmavý kamel

Dámská brašna BarellyBags Casablanca tmavý kamel
Dámská brašna BarellyBags Casablanca tmavý kamel Dámská brašna BarellyBags Casablanca tmavý kamel Dámská brašna BarellyBags Casablanca tmavý kamel Dámská brašna BarellyBags Casablanca tmavý kamel Dámská brašna BarellyBags Casablanca tmavý kamel Dámská brašna BarellyBags Casablanca tmavý kamel Dámská brašna BarellyBags Casablanca tmavý kamel Dámská brašna BarellyBags Casablanca tmavý kamel Dámská brašna BarellyBags Casablanca tmavý kamel Dámská brašna BarellyBags Casablanca tmavý kamel Dámská brašna BarellyBags Casablanca tmavý kamel
3 938 Kčs DPH
Barva: Tmavý kamel
Velikost: Výška 27 cm x šířka 36 cm x dno 13cm
Material: Pravá kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do měsíce

Popis

Brašna je vyrobena z vysoce kvalitní pravé kůže. Je velmi flexibilní a lehká. Uzavírá se klopou na řemínkové klipy, pod kterou je další větší, uzaviratelná kapsa. Uvnitř jsou dvě tuhé komory rozdělené zipovou kapsou, s jednou volnou kapsou a místem na propisky. Vnitřek je polstrován béžovou koženou podšívkou. Vložíte do ní dokumenty formátu A 4. Na zadní části další kapsa na zip. V přední části logo firmy. Má ramenní, nastavitelný popruh. Váha 1 kg. 

Vyrábí se také ve velikostech: 32 x 26 x 10 cm za 3 841,- Kč Velká 39 x 29 x 15 cm za 4 422,- Kč.

Upozornění !

Výrobky firmy BarellyBags  jsou vyráběny z vysoce kvalitní přírodní kůže, proto je třeba si uvědomit, že textury se liší v každém kousku kůže, jakož i v různých oblastech stejné části. Na struktuře budete moci najít více či méně přirozeně viditelné známky - jemné vrásky a jizvy, nebo kousnutí, barevné odlišnosti, všechny surové vlákna běžící přes kůži ve formě žil. To vše dává produktům neuvěřitelný charakter. Tyto rozdíly jsou zcela přirozené (není to vada a nebudou uznány jako reklamace). Každý kus výrobku je originál  a proto nikdy nebude úplně barevně a strukturně stejný, jako je např. na fotografii.

Vybranou velikost napište na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Dámská brašna BarellyBags Casablanca tmavý kamel ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód