Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Vážení zákazníci, z důvodu čerpání dovolené budou objednávky odesílány nejdříve 30.8.2019. Telefonní číslo nebude dostupné, komunikace pouze emailem.
Děkujeme za pochopení.

Dámská elegantní kožená aktovka G5 hnědá mramor

Dámská elegantní kožená aktovka G5 hnědá mramor
Dámská elegantní kožená aktovka G5 hnědá mramor Dámská elegantní kožená aktovka G5 hnědá mramor Dámská elegantní kožená aktovka G5 hnědá mramor Dámská elegantní kožená aktovka G5 hnědá mramor Dámská elegantní kožená aktovka G5 hnědá mramor Dámská elegantní kožená aktovka G5 hnědá mramor
2 898 Kčs DPH
Barva: Hnědá mramor
Velikost: Výška 25cm Šířka 39cm Dno13cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Doručení: Do měsíce

Popis

Tato elegantní aktovka vyrobena z kvalitní přírodní kůže, uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Uzavírá se zipem. Je dvoukomorová, se zipovou přihrádkou uprostřed.  V jedné z komor - kapsička na telefon, zipová kapsička a úchyty na propisky. Pojme formát A4. Na přední části další větší kapsa na zip, s přezkou. Na dně kovové hroty, které chrání proti oděru. Má přídavný nastavitelný, ramenní popruh. Výška s úchyty 38cm.

Hodnocení

Co si myslíte o Dámská elegantní kožená aktovka G5 hnědá mramor ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód