Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Vážení zákazníci, z důvodu čerpání dovolené budou objednávky odesílány nejdříve 30.8.2019. Telefonní číslo nebude dostupné, komunikace pouze emailem.
Děkujeme za pochopení.

Dámská elegantní kožená taška T26 tmavá čokoláda

Dámská elegantní kožená taška T26 tmavá čokoláda
Dámská elegantní kožená taška T26 tmavá čokoláda Dámská elegantní kožená taška T26 tmavá čokoláda Dámská elegantní kožená taška T26 tmavá čokoláda Dámská elegantní kožená taška T26 tmavá čokoláda Dámská elegantní kožená taška T26 tmavá čokoláda Dámská elegantní kožená taška T26 tmavá čokoláda
2 206 Kčs DPH
Barva: Tmavá čokoláda
Velikost: Výška 30cm Šířka 38cm Dno 8cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Doručení: Do 14 dnů

Popis

Klasická, elegantní, kožená taška - aktovka značky DAN-A je vyrobena z kvalitní přírodní kůže. Uzavírá se zipem. Je dvoukomorová, se zipovou kapsou uprostřed. V jedné z komor- kapsička na telefon, úchyty na propisky a v druhé kapsa na zip. Pojme formát A4. Na zadní straně tašky další zipová kapsička. Na dně kovové hroty, které chrání proti oděru. Má přídavný, nastavitelný popruh.

Hodnocení

Co si myslíte o Dámská elegantní kožená taška T26 tmavá čokoláda ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód