Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Dámská kabelka BarellyBags Luizjana kaštanově hnědá a více barev

Dámská kabelka BarellyBags Luizjana kaštanově hnědá a více barev
Dámská kabelka BarellyBags Luizjana kaštanově hnědá a více barev Dámská kabelka BarellyBags Luizjana kaštanově hnědá a více barev Dámská kabelka BarellyBags Luizjana kaštanově hnědá a více barev Dámská kabelka BarellyBags Luizjana kaštanově hnědá a více barev Dámská kabelka BarellyBags Luizjana kaštanově hnědá a více barev Dámská kabelka BarellyBags Luizjana kaštanově hnědá a více barev Dámská kabelka BarellyBags Luizjana kaštanově hnědá a více barev Dámská kabelka BarellyBags Luizjana kaštanově hnědá a více barev Dámská kabelka BarellyBags Luizjana kaštanově hnědá a více barev Dámská kabelka BarellyBags Luizjana kaštanově hnědá a více barev Dámská kabelka BarellyBags Luizjana kaštanově hnědá a více barev Dámská kabelka BarellyBags Luizjana kaštanově hnědá a více barev
2 991 Kčs DPH
Barva: Kaštanově hnědá
Velikost: Šířka 26 cm Výška 25 cm Dno 10 cm
Material: Pravá kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do měsíce

Popis

Kabelka je vyrobena z vysoce kvalitní kůže (horní). Je velmi flexibilní a lehká. Uzavírá se klopou na řemínkový klip, pod kterou je kapsa. Uvnitř jsou dvě tuhé komory rozdělené zipovou kapsou a jedna volná kapsička. Ve středu je béžová kožená podšívka. Lemování podél vnějších okrajů. Má ramenní, nastavitelný popruh šířky 3 cm a délky 140 až 150 cm. Váha 0,9 kg. Pojme formát A5. Dále se vyrábí v barvách: Tmavý kamel, černý mat, švestka a medová-nejsvětlejší.

Také se vyrábí ve velikostech: Střední 29 x 23,5 x 12 cm za 3 585,- Kč pojme formát A5. Velká 32 x 26 x 10cm za 3 762,- Kč pojme formát A4. 

Upozornění !

Výrobky firmy BarellyBags  jsou vyráběny z vysoce kvalitní přírodní kůže, proto je třeba si uvědomit, že textury se liší v každém kousku kůže, jakož i v různých oblastech stejné části. Na struktuře budete moci najít více či méně přirozeně viditelné známky- jemné vrásky a jizvy, nebo kousnutí, barevné odlišnosti, všechny surové vlákna běžící přes kůži ve formě žil.  To vše dává produktům neuvěřitelný charakter.  Tyto rozdíly jsou zcela přirozené (není to vada a nebudou uznány jako reklamace). Každý kus výrobku je originál a proto nikdy nebude úplně barevně a strukturně stejný, jako je např. na fotografii.

Vybranou barvu i velikost napište na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Dámská kabelka BarellyBags Luizjana kaštanově hnědá a více barev ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód