Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Dámská kožená aktovka na dokumenty Cartello Stefano C01 barva višně

Dámská kožená aktovka na dokumenty Cartello Stefano C01 barva višně
Dámská kožená aktovka na dokumenty Cartello Stefano C01 barva višně Dámská kožená aktovka na dokumenty Cartello Stefano C01 barva višně Dámská kožená aktovka na dokumenty Cartello Stefano C01 barva višně Dámská kožená aktovka na dokumenty Cartello Stefano C01 barva višně Dámská kožená aktovka na dokumenty Cartello Stefano C01 barva višně Dámská kožená aktovka na dokumenty Cartello Stefano C01 barva višně Dámská kožená aktovka na dokumenty Cartello Stefano C01 barva višně
1 513 Kčs DPH
Barva: Barva višeň
Velikost: Šířka 27cm Výška 34 cm Dno 3 cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Prostorná, kožená aktovka na dokumenty podle Stefano Cartello modelu C01 je vynikající volbou pro ty, jejichž profese vyžaduje mít dokumenty vždy připravené elegantním způsobem a zároveň je chránit proti zničení i zašpinění. Uzavírá se zipem. Uvnitř je 7 míst na vizitky nebo karty, takže je budete mít vždy po ruce, pro své partnery či klíčové zákazníky. Dále 2 místa na propisky, kapsa na zip a přihrádka na úschovu dokumentů. V pravé části klip na připevnění dokumentů. Pojme formát A 4.

Hodnocení

Co si myslíte o Dámská kožená aktovka na dokumenty Cartello Stefano C01 barva višně ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód