Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Dámská kožená aktovka nejen na notebook Maria 001 červená

Dámská kožená aktovka nejen na notebook Maria 001 červená
Dámská kožená aktovka nejen na notebook Maria 001 červená Dámská kožená aktovka nejen na notebook Maria 001 červená Dámská kožená aktovka nejen na notebook Maria 001 červená Dámská kožená aktovka nejen na notebook Maria 001 červená Dámská kožená aktovka nejen na notebook Maria 001 červená Dámská kožená aktovka nejen na notebook Maria 001 červená Dámská kožená aktovka nejen na notebook Maria 001 červená Dámská kožená aktovka nejen na notebook Maria 001 červená
3 590 Kčs DPH
Barva: Červená
Velikost: Výška 29,5 cm Šířka 39,5 cm dno 14 cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Tato elegantní aktovka vyrobena z kvalitní italské kůže se uzavírá zipem. Je tříkomorová a každá má šířku dna okolo 7cm (dole, komory se směrem nahoru zužují). Maximální celková šířka všech komor v horní části je 12 cm. V jedné z komor - kapsička na telefon, zipová kapsička a úchyty na propisky, místo na vizitky. Centrální oddíl je určen na notebook. Pojme formát A 4. Na přední i zadní části, další dvě větší zipové kapsy. Na dně kovové hroty, které chrání proti oděru. Má přídavný nastavitelný, ramenní popruh.

 

 

Hodnocení

Co si myslíte o Dámská kožená aktovka nejen na notebook Maria 001 červená ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód