Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Dámská kožená aktovka nejen na notebook Maria 01 více barev

Dámská kožená aktovka nejen na notebook Maria 01 více barev
Dámská kožená aktovka nejen na notebook Maria 01 více barev Dámská kožená aktovka nejen na notebook Maria 01 více barev Dámská kožená aktovka nejen na notebook Maria 01 více barev Dámská kožená aktovka nejen na notebook Maria 01 více barev Dámská kožená aktovka nejen na notebook Maria 01 více barev Dámská kožená aktovka nejen na notebook Maria 01 více barev
3 590 Kčs DPH
Barva: Černá
Velikost: Výška 29,5 cm Šířka 39,5 cm dno 14 cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do dvou týdnů

Popis

Tato elegantní aktovka vyrobena z kvalitní italské kůže se uzavírá zipem. Je tříkomorová a každá má šířku dna okolo 7cm (dole, komory se směrem nahoru zužují). Maximální celková šířka všech komor v horní části je 12 cm. V jedné z komor - kapsička na telefon, zipová kapsička a úchyty na propisky, místo na vizitky. Centrální oddíl je určen na notebook. Pojme formát A 4. Na přední i zadní části, další dvě větší zipové kapsy. Na dně kovové hroty, které chrání proti oděru. Má přídavný nastavitelný, ramenní popruh.

Aktovku lze vyrobit také v barvách: červená, višeň, kamel a tmavě hnědá.

 

Hodnocení

Co si myslíte o Dámská kožená aktovka nejen na notebook Maria 01 více barev ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód