Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Vážení zákazníci, z důvodu čerpání dovolené budou objednávky odesílány nejdříve 30.8.2019. Telefonní číslo nebude dostupné, komunikace pouze emailem.
Děkujeme za pochopení.

Dámská kožená aktovka Paolo Peruzzi Bergamo černá

Dámská kožená aktovka Paolo Peruzzi Bergamo černá
Dámská kožená aktovka Paolo Peruzzi Bergamo černá Dámská kožená aktovka Paolo Peruzzi Bergamo černá Dámská kožená aktovka Paolo Peruzzi Bergamo černá Dámská kožená aktovka Paolo Peruzzi Bergamo černá Dámská kožená aktovka Paolo Peruzzi Bergamo černá Dámská kožená aktovka Paolo Peruzzi Bergamo černá
2 614 Kčs DPH
Barva: Černá
Velikost: Šířka 36cm Výška 26,5cm Dno 13cm
Material: Italská kůže
Záruka: 24 měsíců
Doručení: Do 14 dnů

Popis

Aktovka italského producenta Paola Peruzzi je vyrobena z vysoce kvalitní kůže a uzavírá se zipem. Díky speciálnímu opalování kůže je jemná, má elegantní lesk a je odolná vůči vlhkosti a poškrábání. Obsahuje jednu hlavní komoru, která je rozdělaná zipovou kapsou na dvě části, s kapsou na zip. Na přední straně aktovky je další zipová Kapsa (24,5 cm x 30 cm), upevněna větším, vkusným páskem s magnetem. Pojme formát A4. Má dvě velké rukojeti o výšce 10 cm. Po stranách aktovky kovové háčky, pro upevnění ramenního popruhu o délce 100cm.

Hodnocení

Co si myslíte o Dámská kožená aktovka Paolo Peruzzi Bergamo černá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód