Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Dámská kožená aktovka Paolo Peruzzi Bergamo černá

Dámská kožená aktovka Paolo Peruzzi Bergamo černá
Dámská kožená aktovka Paolo Peruzzi Bergamo černá Dámská kožená aktovka Paolo Peruzzi Bergamo černá Dámská kožená aktovka Paolo Peruzzi Bergamo černá Dámská kožená aktovka Paolo Peruzzi Bergamo černá Dámská kožená aktovka Paolo Peruzzi Bergamo černá Dámská kožená aktovka Paolo Peruzzi Bergamo černá
2 398 Kčs DPH
Barva: Černá
Velikost: Šířka 36 cm Výška 26,5 cm Dno 13 cm
Material: Italská kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Aktovka italského producenta Paola Peruzzi je vyrobena z vysoce kvalitní kůže a uzavírá se zipem. Díky speciálnímu opalování kůže je jemná, má elegantní lesk a je odolná vůči vlhkosti a poškrábání. Obsahuje jednu hlavní komoru, která je rozdělaná zipovou kapsou na dvě části, s kapsou na zip. Na přední straně aktovky je další zipová Kapsa (24,5 cm x 30 cm), upevněna větším, vkusným páskem s magnetem. Pojme formát A 4. Má dvě velké rukojeti o výšce 10 cm. Po stranách aktovky kovové háčky, pro upevnění ramenního popruhu o délce 100 cm.

Hodnocení

Co si myslíte o Dámská kožená aktovka Paolo Peruzzi Bergamo černá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód