Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Dámská kožená aktovka Paolo Peruzzi Saffiano černá

Dámská kožená aktovka Paolo Peruzzi Saffiano černá
Dámská kožená aktovka Paolo Peruzzi Saffiano černá Dámská kožená aktovka Paolo Peruzzi Saffiano černá Dámská kožená aktovka Paolo Peruzzi Saffiano černá Dámská kožená aktovka Paolo Peruzzi Saffiano černá Dámská kožená aktovka Paolo Peruzzi Saffiano černá Dámská kožená aktovka Paolo Peruzzi Saffiano černá Dámská kožená aktovka Paolo Peruzzi Saffiano černá Dámská kožená aktovka Paolo Peruzzi Saffiano černá Dámská kožená aktovka Paolo Peruzzi Saffiano černá
2 625 Kčs DPH
Barva: Černá
Velikost: Šířka 35,5 cm Výška 27 cm Dno 12,5cm
Material: Italská kůže Saffiano
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Aktovka italského producenta Paola Peruzzi je vyrobena z vysoce kvalitní kůže - Saffiano a uzavírá se zipem. Obsahuje jednu hlavní komoru, která je rozdělaná zipovou kapsou na dvě části, s kapsou na zip. Na přední straně aktovky je další, zipová kapsa, upevněna větším, vkusným páskem na magnetek. Pojme formát A 4. Celková výška s rukojetí 36 cm. Po stranách aktovky kovové háčky, pro upevnění ramenního popruhu délky 105 cm. Na dně kovové hroty, které chrání proti oděru.

Hodnocení

Co si myslíte o Dámská kožená aktovka Paolo Peruzzi Saffiano černá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód