Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Vážení zákazníci, z důvodu čerpání dovolené budou objednávky odesílány nejdříve 30.8.2019. Telefonní číslo nebude dostupné, komunikace pouze emailem.
Děkujeme za pochopení.

Dámská kožená aktovka Vera Pelle Chieti 11 rudý kamel

Dámská kožená aktovka Vera Pelle Chieti 11 rudý kamel
Dámská kožená aktovka Vera Pelle Chieti 11 rudý kamel Dámská kožená aktovka Vera Pelle Chieti 11 rudý kamel Dámská kožená aktovka Vera Pelle Chieti 11 rudý kamel Dámská kožená aktovka Vera Pelle Chieti 11 rudý kamel Dámská kožená aktovka Vera Pelle Chieti 11 rudý kamel Dámská kožená aktovka Vera Pelle Chieti 11 rudý kamel
2 424 Kčs DPH
Barva: Rudý kamel
Velikost: Výška 25cm, šířka 40cm, dno 8cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Doručení: Do 10 dnů

Popis

Tato dámská kožená, manažerská aktovka je vyrobena z kvalitní hladké kůže. Uvnitř podšívka, prostor rozdělený zipovou kapsou na dvě části, s kapsičkou na telefon, dvěma místy na vizitky a třema místy na propisky. Aktovka se uzavírá zipem. Pojme formát A4. Na přední straně jedna větší kapsa se zapínáním na magnetky a řemínkovým zapínáním na klip. Na zadní straně další zipová kapsa. Dodatky jsou v barvě starého zlata. Délka rukojeti 31 cm, délka nastavitelného, odnimatelného, ramenního popruhu max. 108 cm.

Hodnocení

Co si myslíte o Dámská kožená aktovka Vera Pelle Chieti 11 rudý kamel ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód