Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Vážení zákazníci, poslední termín objednávky zboží s garancí doručení do vánoc je nejpozději do 15.12.2023. Zboží značek Barelly Bags, Cartello a Galskor, bohužel nebude doručeno do vánoc.

Děkujeme Vám za dosavadní přízeň a důvěru. Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků...

Dámská kožená aktovka Vittoria Gotti 90 hnědá

Dámská kožená aktovka Vittoria Gotti 90 hnědá
Dámská kožená aktovka Vittoria Gotti 90 hnědá Dámská kožená aktovka Vittoria Gotti 90 hnědá Dámská kožená aktovka Vittoria Gotti 90 hnědá Dámská kožená aktovka Vittoria Gotti 90 hnědá Dámská kožená aktovka Vittoria Gotti 90 hnědá Dámská kožená aktovka Vittoria Gotti 90 hnědá Dámská kožená aktovka Vittoria Gotti 90 hnědá
2 622 Kčs DPH
Barva: Hnědá
Velikost: Šířka 38 cm Výška 30 cm Dno 5,5 cm
Material: Italská kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do dvou týdnů

Popis

Tato dámská kožená, manažerská aktovka je vyrobena z kvalitní italské, zrnité kůže. Je elegantní, bez ozdob - minimalistický design. Uvnitř podšívka, zipová kapsa a dvě volné kapsičky. Na přední i zadní straně další zipové kapsičky. Aktovka se uzavírá zipem. Kování v barvě stříbra. Pojme formát A 4. Délka rukojeti 50 cm, délka nastavitelného, odepínacího, ramenního popruhu max. 119 cm. Vhodná i pro tablet či notebook.

Hodnocení

Co si myslíte o Dámská kožená aktovka Vittoria Gotti 90 hnědá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód