Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Dámská kožená Crossbody kabelka Marco Mazzini 56 hnědá A

Dámská kožená Crossbody kabelka Marco Mazzini 56 hnědá A
Dámská kožená Crossbody kabelka Marco Mazzini 56 hnědá A Dámská kožená Crossbody kabelka Marco Mazzini 56 hnědá A Dámská kožená Crossbody kabelka Marco Mazzini 56 hnědá A Dámská kožená Crossbody kabelka Marco Mazzini 56 hnědá A Dámská kožená Crossbody kabelka Marco Mazzini 56 hnědá A Dámská kožená Crossbody kabelka Marco Mazzini 56 hnědá A Dámská kožená Crossbody kabelka Marco Mazzini 56 hnědá A Dámská kožená Crossbody kabelka Marco Mazzini 56 hnědá A Dámská kožená Crossbody kabelka Marco Mazzini 56 hnědá A Dámská kožená Crossbody kabelka Marco Mazzini 56 hnědá A
1 460 Kčs DPH
Barva: Hnědá
Velikost: Výška19 cm šířka 23 cm hloubka 9 cm
Material: Přírodní kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Tato dámská kabelka značky Marco Mazzini, typu listonoška, je vyrobena z kvalitní, mírně zrnité, přírodní kůže. Je ideální pro každodenní nošení. Obsahuje dvě komory, které se uzavírají zipem. Uvnitř podšívka, jedna zipová kapsička a jedna otevřená přihrádka. Na přední straně logo značky. Nepojme formát A 4. Dodatky v barvě stříbra. Délka nastavitelného, ramenního popruhu je 136 cm. Váha 0,39 Kg.

Hodnocení

Co si myslíte o Dámská kožená Crossbody kabelka Marco Mazzini 56 hnědá A ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód