Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Dámská kožená crossbody kabelka Marco Mazzini Agnese hnědá

Dámská kožená crossbody kabelka Marco Mazzini Agnese hnědá
Dámská kožená crossbody kabelka Marco Mazzini Agnese hnědá Dámská kožená crossbody kabelka Marco Mazzini Agnese hnědá Dámská kožená crossbody kabelka Marco Mazzini Agnese hnědá Dámská kožená crossbody kabelka Marco Mazzini Agnese hnědá Dámská kožená crossbody kabelka Marco Mazzini Agnese hnědá Dámská kožená crossbody kabelka Marco Mazzini Agnese hnědá Dámská kožená crossbody kabelka Marco Mazzini Agnese hnědá Dámská kožená crossbody kabelka Marco Mazzini Agnese hnědá
1 558 Kčs DPH
Barva: Hnědá
Velikost: Výška 20 cm šířka 27 cm hloubka 11 cm
Material: Přírodní kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Tato dámská kabelka značky Marco Mazzini, typu listonoška, je vyrobena z kvalitní přírodní kůže s hladší texturou. Je ideální pro každodenní nošení. Uzavírá se zipem a klopou na magnet, pod kterou je kapsička na zip. V klopě je umístěna zipová kapsa. Uvnitř hlavní komory je jedna kapsička na zip a jedna přihrádka na drobnosti. Také na zadní straně je další zipová kapsa. Nepojme formát A 4. Délka nastavitelného, ramenního popruhu je 120 cm. Váha 0.7 kg.

Hodnocení

Co si myslíte o Dámská kožená crossbody kabelka Marco Mazzini Agnese hnědá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód