Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Dámská kožená Fotobrašna Luizjana BarellyBags kaštanově hnědá a více barev

Dámská kožená Fotobrašna Luizjana BarellyBags kaštanově hnědá a více barev
Dámská kožená Fotobrašna Luizjana BarellyBags kaštanově hnědá a více barev Dámská kožená Fotobrašna Luizjana BarellyBags kaštanově hnědá a více barev Dámská kožená Fotobrašna Luizjana BarellyBags kaštanově hnědá a více barev Dámská kožená Fotobrašna Luizjana BarellyBags kaštanově hnědá a více barev Dámská kožená Fotobrašna Luizjana BarellyBags kaštanově hnědá a více barev Dámská kožená Fotobrašna Luizjana BarellyBags kaštanově hnědá a více barev Dámská kožená Fotobrašna Luizjana BarellyBags kaštanově hnědá a více barev Dámská kožená Fotobrašna Luizjana BarellyBags kaštanově hnědá a více barev Dámská kožená Fotobrašna Luizjana BarellyBags kaštanově hnědá a více barev Dámská kožená Fotobrašna Luizjana BarellyBags kaštanově hnědá a více barev Dámská kožená Fotobrašna Luizjana BarellyBags kaštanově hnědá a více barev Dámská kožená Fotobrašna Luizjana BarellyBags kaštanově hnědá a více barev
4 501 Kčs DPH
Barva: Kaštanově hnědá
Velikost: Šířka 29,5 cm Výška 23,5 cm Dno 13 cm
Material: Pravá kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do měsíce

Popis

Tato fotobrašna je vyrobena z vysoce kvalitní kůže. Je velmi flexibilní a lehká. Uzavírá se klopou na řemínkový klip, pod kterou je kapsa. Uvnitř jedna široká komora, do které se snadno vejde fotoaparát, objektivy, nabíječky a kabely. Brašna je vybavena vyjimatelnou vložkou, s dvěma nastavitelnými přihrádkami. Jejím vyjmutím získáte krásnou brašnu přes rameno k celodennímu nošení. Má ramenní, nastavitelný popruh. Dále se vyrábí v barvách: Tmavý camel a černý mat. 

Upozornění !

Výrobky firmy BarellyBags  jsou vyráběny z vysoce kvalitní přírodní kůže, proto je třeba si uvědomit, že textury se liší v každém kousku kůže, jakož i v různých oblastech stejné části. Na struktuře budete moci najít více či méně přirozeně viditelné známky- jemné vrásky a jizvy, nebo kousnutí, barevné odlišnosti, všechny surové vlákna běžící přes kůži ve formě žil.  To vše dává produktům neuvěřitelný charakter.  Tyto rozdíly jsou zcela přirozené (není to vada a nebudou uznány jako reklamace). Každý kus výrobku je originál a proto nikdy nebude úplně barevně a strukturně stejný, jako je např. na fotografii.

Vybranou barvu napište na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Dámská kožená Fotobrašna Luizjana BarellyBags kaštanově hnědá a více barev ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód