Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Dámská kožená kabelka BarellyBags Fresh tmavý kamel a více barev

Dámská kožená kabelka BarellyBags Fresh tmavý kamel a více barev
Dámská kožená kabelka BarellyBags Fresh tmavý kamel a více barev Dámská kožená kabelka BarellyBags Fresh tmavý kamel a více barev Dámská kožená kabelka BarellyBags Fresh tmavý kamel a více barev Dámská kožená kabelka BarellyBags Fresh tmavý kamel a více barev Dámská kožená kabelka BarellyBags Fresh tmavý kamel a více barev Dámská kožená kabelka BarellyBags Fresh tmavý kamel a více barev Dámská kožená kabelka BarellyBags Fresh tmavý kamel a více barev Dámská kožená kabelka BarellyBags Fresh tmavý kamel a více barev Dámská kožená kabelka BarellyBags Fresh tmavý kamel a více barev Dámská kožená kabelka BarellyBags Fresh tmavý kamel a více barev
3 447 Kčs DPH
Barva: Tmavý kamel
Velikost: Šířka 26 cm Výška 25 m Dno 10 cm
Material: Pravá přírodní kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do měsíce

Popis

Kabelka je vyrobená z vysoce kvalitní kůže. Je velmi flexibilní a lehká. Kůže je lemovaná podél vnitřních okrajů. Uzavírá se klopou na řemínkový klip, pod kterou je kapsa. Uvnitř jsou dvě tuhé komory rozdělené zipovou kapsou a další kapsičky na drobnosti. Vnitřek je polstrován béžovou, koženou podšívkou. Ramenní, nastavitelný popruh. Váha od 0,5 kg. Dále se vyrábí v barvách: Černá mat, barka hnědá a kaštanově hnědá.

Také se vyrábí ve velikostech: Velká 32 x 26 x 12 cm za 3 762,-Kč. Střední 29 x 23,5 x 12 za 3 644,- Kč

Upozornění!

Výrobky firmy BarellyBags  jsou vyráběny z vysoce kvalitní přírodní kůže, proto je třeba si uvědomit, že textury se liší v každém kousku kůže, jakož i v různých oblastech stejné části. Na struktuře budete moci najít více či méně přirozeně viditelné známky - jemné vrásky a jizvy, nebo kousnutí, barevné odlišnosti, všechny surové vlákna běžící přes kůži ve formě žil. To vše dává produktům neuvěřitelný charakter. Tyto rozdíly jsou zcela přirozené (není to vada a nebudou uznány jako reklamace). Každý kus výrobku je originál, a proto nikdy nebude úplně barevně a strukturně stejný, jako je např. na fotografii.

Vybranou barvu i velikost napište na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Dámská kožená kabelka BarellyBags Fresh tmavý kamel a více barev ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód