Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Dámská kožená kabelka BarellyBags Gold Sand kaštanově hnědá a více barev

Dámská kožená kabelka BarellyBags Gold Sand kaštanově hnědá a více barev
Dámská kožená kabelka BarellyBags Gold Sand kaštanově hnědá a více barev Dámská kožená kabelka BarellyBags Gold Sand kaštanově hnědá a více barev Dámská kožená kabelka BarellyBags Gold Sand kaštanově hnědá a více barev Dámská kožená kabelka BarellyBags Gold Sand kaštanově hnědá a více barev Dámská kožená kabelka BarellyBags Gold Sand kaštanově hnědá a více barev Dámská kožená kabelka BarellyBags Gold Sand kaštanově hnědá a více barev
1 975 Kčs DPH
Barva: Kaštanově hnědá
Velikost: Šířka25cm Výška26cm Dno8cm
Material: Pravá přírodní kůže
Záruka: 24 měsíců
Doručení: Momentálně nedostupný

Popis

Kabelka je vyrobena z vysoce kvalitního zrna. Uzavírá se klopou s pohodlnou, magnetickou sponou, pod kterou je kapsa. Uvnitř jedna tuhá komora s kapsičkami na drobnosti. Ve středu béžová, kožená podšívka. Na zadní části zipová kapsa. Ramenní nastavitelný popruh délky max.150 cm. Váha cca1kg. Vyrábí se také v barvách: Černá mat, tmavý kamel, barka hnědá a medová.

Také se vyrábí ve velikostech: Střední 32x26x9 cm za 2 178,-

Upozornění !!!

Výrobky firmy BarellyBags  jsou vyráběny z vysoce kvalitní přírodní kůže, proto je třeba si uvědomit, že textury se liší v každém kousku kůže, jakož i v různých oblastech stejné části. Na struktuře budete moci najít více či méně přirozeně viditelné známky - jemné vrásky a jizvy, nebo kousnutí, barevné odlišnosti, všechny surové vlákna běžící přes kůži ve formě žil. To vše dává produktům neuvěřitelný charakter. Tyto rozdíly jsou zcela přirozené (není to vada a nebudou uznány jako reklamace). Každý kus výrobku je originál a proto nikdy nebude úplně barevně a strukturně stejný, jako je např. na fotografii.

Vybranou barvu i velikost napište na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Dámská kožená kabelka BarellyBags Gold Sand kaštanově hnědá a více barev ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód