Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Dámská kožená kabelka BarellyBags Little Brown a více barev

Dámská kožená kabelka BarellyBags Little Brown a více barev
Dámská kožená kabelka BarellyBags Little Brown a více barev Dámská kožená kabelka BarellyBags Little Brown a více barev Dámská kožená kabelka BarellyBags Little Brown a více barev Dámská kožená kabelka BarellyBags Little Brown a více barev Dámská kožená kabelka BarellyBags Little Brown a více barev Dámská kožená kabelka BarellyBags Little Brown a více barev
1 570 Kčs DPH
Barva: Kaštanově hnědá
Velikost: Šířka 17 cm Výška 13 cm Dno 7 cm
Material: Pravá přírodní kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do měsíce

Popis

Tato menší kabelka je vyrobena z vysoce kvalitní pravé kůže (usně). Uzavírá se klopou na klip. Uvnitř jsou dvě tuhé komory. Ve středu béžová kožená podšívka. Lemovaní podél vnějších okrajů. Na zadní části je zipová kapsa. Má ramenní nastavitelný popruh. Váha 0,4 kg. Vyrábí se také v černé a medové barvě, tmavý kamel a barka hnědá.

Upozornění!

Výrobky firmy BarellyBags  jsou vyráběny z vysoce kvalitní přírodní kůže, proto je třeba si uvědomit, že textury se liší v každém kousku kůže, jakož i v různých oblastech stejné části. Na struktuře budete moci najít více či méně přirozeně viditelné známky - jemné vrásky a jizvy, nebo kousnutí, barevné odlišnosti, všechny surové vlákna běžící přes kůži ve formě žil. To vše dává produktům neuvěřitelný charakter. Tyto rozdíly jsou zcela přirozené (není to vada a nebudou uznány jako reklamace). Každý kus výrobku je originál, a proto nikdy nebude úplně barevně a strukturně stejný, jako je např. na fotografii.

Vybranou barvu napište na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Dámská kožená kabelka BarellyBags Little Brown a více barev ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód